Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swedzenie jąder, ich okolic, moszny

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diabelkosmaty



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 9:59 pm    Temat postu: Swedzenie jąder, ich okolic, moszny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam następujący problem otóż od jakiegoś czasu odczuwam dolegliwości związane ze swędzeniem i pieczeniem w okolicach jąder. Możana tam zauwązyć zaczerwienioną skórę, która się łuszczy. Zaczerwienienie to powiększa swoje rozmiary zaczeło sie na samych jądrach a teraz juz przedostało się na obie nogi. Swędzenie to nasila się w nocy, ale nie wydaje mi sie żeby był to świerzb, choć kto wie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

swierzb moze nie.. ale moze jakas grzybica.. ja bym sie wybrała do lekarza dermatologa.. nie ma co zasiegac porad tutaj.. tylko u specjalisty.. gdybys poszedł jak lekko swedziało to juz bys zapomniał o tym..a tak masz juz zaatakowane nogi..
Do tego czasu co sie nie wybierzesz staraj sie tego nie drapac bo przenosisz..
Powodzenia i odwagi.. dermatolog nie gryzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mężczyzn grzybica zazwyczaj przechodzi bezobjawowo, więc to chyba raczej nie to. myślę, ze powinienieś iść do dermatologa i to migiem.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 8:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelkosmaty

jeżeli skura się łuszczy to szybko do dermatologa-może to być poczatek łuszczycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diabelkosamty
Gość









PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak cos to grzybica u dermatologa fajnie bylo Wink
Powrót do góry
Misza_t



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

diabelkosamty napisał:
jak cos to grzybica u dermatologa fajnie bylo Wink


Witam. Ja tez mam podobny problem od jakigos czasu.Objawy sa identyczne. Mozesz mi powiedziec w jakie sposob poradziles sobie z tym?? Jakie dostales lekarstwa czy cos takiego. Z gory dziekuje. odp. jak mozesz szybko. jak sam wiesz jest to dokuczliwe ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misza diabel za duzo ci tu nie pomoze.. bo lekarstwa i tak są na recepte.. przejdz sie do dermatologa to nic nie boli.. tylko trzeba sie przełamac.. a lekarz prawie zawsze robi tylko wywiad.. rzadko chce ogladac pracie.. wiec nie ma czego panikowac.. Smile a jak uciązliwe to im predzej pojdziesz tym lepiej.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Misza_t



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze to nic nie boli i nie ma nad czym sie przelamywac.Lecz wiadomo jaka jest polska sluzba zdrowia...(no coments) ;p koleki etc. najpierw rodzinny pozniej dermatolog czy jaki tam inny.A pozatym nie mam czasu ;/ bardziej odpowiada mi zalatwienie sprawy w taki sposob;p A co do tych leków to mogly byc tylko napisane ne recepcie, a dostepne sa bez;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosik77



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do dermatologa nie potrzeba skierowania od rodzinnego.. a co do lekow.. to nie wiem.. bo to sa masci najczesciej sterydowe.. lub z antybiotykiem wiec nie wiem czy sobie załatwisz bez recepty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Misza_t



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 31, 2006 7:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh dzisiaj bylem;p mam jakas masc i pare rad ;d oby pomogło ;d a duze sa szanse ze moja partnerka mogla zostac zarazona tym czyms podczas stosunku??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group