Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swedzenie jąder, ich okolic, moszny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli do dermatologa będziesz musiał długo czekać zakup w aptece krem Sudocrem- jest to krem łagodzący podrażnienia, swędzenie, odparzenia. myślę, że nie zaszkodzi a może pomóc.
możesz też pójść do apteki i zapytać czy są jakieś zioła na złagodzenie swędzenia.
ale lekarz chyba by się przydał.
jeśli masz kontakt z osobą, która trzymała Ci ręce w spodniach to zapytaj ją czy nie jest na coś chora.
może to Ci rzuci światło i pomoże w zdiagnozowaniu tego co Ci dolega.

PS. a nie goliłeś ostatnio miejsc intymnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

clotrimazolem można spróbować smarować jeszcze
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie. zapomniałam o tej maści.
można też spróbować maścią broną- też podobno bardzo skuteczna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qweqaz



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Gosia85:
probowalem sudokremem to zabic, ale nie widzialem, zeby jakos specjalnie pomagal
---------
Napisze dla ludzi, ktorzy moga miec podobny problem w przyszlosci. Jestem po wizycie u dermatologa - pani szybko rozpoznala co mi jest. Grzybica pachwin. Przepisala tabletki (trzy tabletki na trzy dni), krem, ktorym mam sie smarowac rano i masc na noc. Obiecala, ze po niecalym tygodniu bedzie widoczna poprawa Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i wszystko jasne Smile rzeczywiście- przy grzybicy sudokrem raczej nie pomoże Razz
dobrze, że już wiesz co Ci dolega.
a biorąc pod uwagę, że już minął ponad tydzień powiedz- jest poprawa? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qweqaz



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poprawa byla juz widoczna po paru dniach, swedzenie ustalo. Jedynie tabletki troche mnie zmulily - na ulotce byla obszerna lista 'nieporzadanych' objawow (dot ukladu nerwowego) i pech chcial, ze dotknely mnie te mniej przyjemne i z kazdym dniem nasilaly sie one. Bol brzucha, drzenie rak, suchosc w ustach... czulem sie jakbym mial kaca przez trzy dni ;p Ale przetrzymac trzeba bylo i bylo warto. Teraz zuzywam krem i masc do konca, swedzenia zero, zostaly dwie plamy w pachwinach. Nie sa jakos specjalnie widoczne - kolor delikatnej opalenizny i stopniowo sie rozjasniaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, moj chłopak ma takie same objawy i niedlugo idzie do dermatologa, czy kochajac sie z nim od pol roku moglam sie tym zarazic mimo ze nie mam zadnych objawow?

Bo z grzybica pochwy jest tak ze dziewczyny cierpia a faceci maja bez ojawow. Czy moze w takim wypadku byc na odwrot?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli objawy u Twojego chłopaka pojawiły się niedawno, to możesz odczuć objawy dopiero za jakiś czas...Generalnie kobiety są bardziej "infekcyjne"...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mowi ze ma to juz dawno, dalam mu kiedys flucinar n i niby troche mniej swedzialo, ale kochamy sie i ja nie mam zadnych objawow mimo ze jemu nie przeszlo
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
next-plus



Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 9:45 pm    Temat postu: Najsilniejszy lek na swędzenie, świąd! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swędzenie spowodowane jest pasożytem, bakterią - zwaną świerzbowcem. Proszę się dobrze przyjżeć miejscom swedzącym, jesli zauważycie Państwo korytarz przypominajcy zmarszczke lub kilka zmarsczek, sa to tzw. korytarze świerzbowca. Jest częsta choroba w wieku nastoletnim i średnim. Sam to miałem... ale się wyleczyłem. Stosowałem najróżniejsze maści itp. ale nic nie działo.
Wyleczyłem się stosując lek który jest dostepny na allegro u użytkownika BIRKENAU. Lek jest silniejszy niż lyclear!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group