Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no widocznie mogą się pojawić takie skutki, skoro u mnie było tak dwa razy pod rząd po zażyciu tych tabletek, że są naturalne składniki, to nie znaczy, że nie wywołują reakcji organizmu, każdy też może inaczej reagować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro suplement jest bez recepty to nie byłoby tak gdyby miał wywoływać jakieś rekacje uboczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

taa... bo wszystkie leki bez recepty nie wywołują reakcji ubocznej ;P

skoro przekonałam się na własnej skórze, że dziwnie reaguje na ten suplement, to chyba wiem co mówię Smile nawet same zioła mają wpływ na organizm, bo skoro mogą powodować senność, to mogą i inne rekcje wywołać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nano



Dołączył: 31 Paź 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poza tym rocki widzę, że to usilne bronienie Nervomixu to chyba reklama Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie po prostu mi pomaga więc dzielę się swoja opinią. przecież wątek dotyczy tego jak radzić sobie ze stresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Legnarek napisał:
Teraz jeszcze konsekwencji lekarstw się nie odczuwa, wszystko wyjdzie na starość - lekarstwo czy nie to jest chemia, która po pewnym czasie zaczyna szkodzić w naszym organizmie. Ja tam wolę popracować fizycznie i psychicznie nad sobą niż truć się czymś takim:)

W dodatku to stres, więc to naturalna kolej życia, którą można naturalnie wyeliminować!Smile

zależy jakieś się zażywa, ja wybieram ziołowe, wolę tabletki niż picie melisy, bo nie zawsze mam ją jak zapatrzyć, biorę nervomix control, z melisą i czuję się po nim ok, na pewno łągodzi takie nieprzyjemne napięcie, jakie mi zaraz idzie w mieśnie, kark
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Meliska to jest jednym ze skuteczniejszych uspokajaczy, w domu zawsze mam albo w tabletkach albo herbatkę, ta jest dobra https://www.doz.pl/apteka/p129791-ZIELNIK_DOZ_Melisa_ziola_do_zaparzania_2_g_30_saszetek niedroga, według mni ejak już brać coś na uspokojnie to właśnie ziołowego to bezpieczne i nie uzależnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na problemy z zasypianiem metod jest wiele , chociaż ja wychodzę z założenia ze lepiej nie faszerować się chemią tylko jakimiś naturalnymi produktami. Jednym z nich jest napój Kava Kava , który dostępny jest tutaj https://kavasklep.com/ . Ułatwia on zasypianie i orpężenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stres dobrze działa melisa, https://www.doz.pl/apteka/p128243-ZIELNIK_DOZ_Melisa_tabletki_powlekane_30_szt. zawsze mi pomaga przy stresowych i nerwowych sytuacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marinerka



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Melisa ma bardzo długą historię niesamowitych zastosowań, w tym zdolność leczenia następujących dolegliwości:

Bezsenność
Lęk i niepokój
Lekka depresja
Opryszczka, ukąszenia owadów i drobne skaleczenia
Bóle głowy
Objawy Alzheimera
ADHD
Palpitacje serca
Nadczynność tarczycy
Skurcze menstruacyjne
Ochrona przed promieniowaniem
Dyskomfort spowodowany niestrawnością (w tym gaz, wzdęcia i skurcze)

I jest nawet bezpieczna do stosowania w czasie ciąży (oczywiście z umiarem)! Więcej można znaleźć na stronie https://drakka.pl/melisa/

Polecam na stres regularne picie organicznej herbaty z melisy, najlepiej z własnego ogródka Wink Może pomóc złagodzić stres, skurcze menstruacyjne, łagodną depresję, bezsenność i bóle głowy. Melisa ma silne właściwości uspokajające, więc zbyt duża jej ilość jednocześnie może powodować senność. Może dobrze wspomagać proces zasypiania. Polecam bardzo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group