Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o produkty ziołowe, to ja ostatnio przy większym stresie brałam Nervomix, działał na mnie właśnie tak odprężająco ale nie otumaniająco, łatwiej też było mi zasnąć w nocy, a z tym ostatnio miałam największy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co w niej siedzi w składzie? To bez recepty jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
A co w niej siedzi w składzie? To bez recepty jest?

Melisa i chmiel Smile, nie jest mocny i spokojnie można funkcjonować po nim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetaaa_ napisał:
Tinny napisał:
A co w niej siedzi w składzie? To bez recepty jest?

Melisa i chmiel Smile, nie jest mocny i spokojnie można funkcjonować po nim Wink


zioła zawsze są bez recepty. Są bezpieczne w takich dawkach. A często ratują i śmiem uważać że odpowiednio dobrane potrafią być lepsze od leków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poza tym leki ziołowe nie uzależniają czyli są dużo bezpieczniejsze dla naszego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocki napisał:
poza tym leki ziołowe nie uzależniają czyli są dużo bezpieczniejsze dla naszego organizmu.


a to prawda. Bardzo dobra uwaga. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak bo jak już ktoś żyje w stresie i potrzebuje wsparcia tabletek to lepiej brać ziołowe bo są bezpieczniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Optymalnie byłoby nie faszerować się jakimikolwiek tabletkami, ale z doświadczenia wiem, że czasami to niemożliwe :/ Ja się staram zupełnie odrywać od codzienności, gdy tylko mogę - jazda na rowerze, siłownia, dobra książka, serial. W ten sposób odrobinę wypycham problemy na dalszy plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy sposób dobry ważne by działał Smile ja też w stresie jakoś chcę się fizycznie zmęczyć żeby odreagować, ale największym problemem jest dla mnie potem zasypianie, ciężko mi zasnąć i wtedy się ratuję nervomixem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli ruch też nie zawsze pomaga przy stresujących sytuacjach, jak się okazuje każdy ma inny sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group