Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tu_pak



Dołączył: 05 Kwi 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 1:52 pm    Temat postu: Stres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie informacje sa bardzo dołujące, ale z drugiej strony od tak ciężko zmienić swoje nastawienie do życia. Mi się udało dopiero po ciężkich przeżyciach rodzinno-emocjonalno-związkowych, ale nie obyło się bez psychologa, tabletkach ( tu podziękowania dla Sedatifu), w zasadzie depresja po całej linii i wiele straconego czasu aby dojść do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu pak o to ty też je bierzesz? Ile kosztsztują? I ile jest w opakowaniu? Pytałam ale mi forumowiczki nie odpowiedziały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 06, 2013 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, strasznie Cię przepraszam. Chwilkę mnie nie było i umknęło mi Twoje pytanie. Tak więc... ostatnio płaciłam w granicach 20 zł za opakowanie 60 tabletek. Nie są drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikusia



Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 7:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tiny nic nie szkodzi, dzięki za info. Ja sobie poszukałam informacji na ich temat i znalazłam stronę [zakaz umieszczania linków] a tam jakieś techniki relaksacyjne są. Zacznę od tego a jak nie poskutkuje połączę z tabletkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O widzisz... a ja jej nie znałam! Widzę fajne wsparcie dla walczących ze stresem! Dzięki za podrzucenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, nie warto się stresować takim rzeczami, jak praca, nie aż tak, żeby brać tabletki, chociaż może oceniam po sobie i swoich przeżyciach, więc praca w porównaniu do nich to małe piwo Wink, ale jak wiadomo każdy ma inaczej, dlatego też, moja partnerka sporo sie denerwuje, wypija przy tym duzo kawy, dlatego pilnujemy, żeby przyjmowała dodatkowo magnez, bo sporo go wypłukuje z organizmy, jada bogata w kakao czekoladę i uprawia sport, teraz widze zmiany. Jednakże taka walka ze stresem jest długofalowa i wymaga czasu, więc może takie tabletki pomogą. Mam nadzieję, że urlop się udał, a odpoczynek zrobił swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynayna



Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to może jakieś suplementy diety, na pewno nie wpłyną na Twoją aktywność, tylko muszą być dobrze dopasowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pablopam



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek preparaty na stres to najlepsze są jakieś ziołowe mało inwazyjne tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z ziołowych preparatów najlepszy jest Persen lub Persen forte z podwójną dawką. Uspokaja i nie zaburza koncentracji itp. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asiabur



Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 4:17 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stres najlepszy jest relaks:) A nie ma nic lepszego niż mata do masażu. Ja mam matę [reklama], jest tak relaksująca że nie mam już czasu na stres. Odpręża, pomaga na wszelkie bóle!!! I niewiele kosztuje... polecam w stu procentach dla wszystkich zmęczonych osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group