Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 9:00 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Mam takie ogolnie pytanie do Was specjalistki. Moja Ukochana ma cykle do 26-27 dni. Moje pytanie brzmi kiedy wypadaja dni niepłodne?
Wyczytalem Na tej stronie ze dla cyklu:
cykl 26 dniowy - od 6 do 15 dnia cyklu sa dni plodne
Okres sie Jej skonczyl dzisiaj, czyli od dnia jutrzejszego [czwartek] do poniedziałku ma Ona dni nieplodne? I moge spokojnie zakonczyc w Niej bez duzego prawdopodobienstwa ze zajdzie w ciaze?
I jeszcze jedno: czyli od wtorku poltora tygodnia ma dni plodne[do 15dnia]. a potem za 2tygodnie znow ma nieplodne i moge konczyc w Niej bez ryzyka? Przeczytalem wszystkie strony i tak sobie to rozkminiam czy dobrze mysle. Ale chce Was poprosic o sprawdzenie mojego toku myslenia, czy jest On dobry i prawidlowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie. skoro woli czekac to Ty nic sam nie zdziałasz ;/
ja bym zrobila test.
dla swietego spokoju.
a jesli okazałoby sie ze jest w ciazy? przeciez kazdy dzien zwłoki jest dniem niebezpiecznym.
w ciazy potrzebne sa badania, konsultacje lekarskie, przyjmowanie kwasu foliowego, unikanie % , papierochow i wielu innych swinstw.

no ale ..skoro nie chce to niech czeka dalej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 1:09 pm    Temat postu: Re: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

StudentPWR napisał:
witam. Mam takie ogolnie pytanie do Was specjalistki. Moja Ukochana ma cykle do 26-27 dni. Moje pytanie brzmi kiedy wypadaja dni niepłodne?
Wyczytalem Na tej stronie ze dla cyklu:
cykl 26 dniowy - od 6 do 15 dnia cyklu sa dni plodne
Okres sie Jej skonczyl dzisiaj, czyli od dnia jutrzejszego [czwartek] do poniedziałku ma Ona dni nieplodne? I moge spokojnie zakonczyc w Niej bez duzego prawdopodobienstwa ze zajdzie w ciaze?
I jeszcze jedno: czyli od wtorku poltora tygodnia ma dni plodne[do 15dnia]. a potem za 2tygodnie znow ma nieplodne i moge konczyc w Niej bez ryzyka? Przeczytalem wszystkie strony i tak sobie to rozkminiam czy dobrze mysle. Ale chce Was poprosic o sprawdzenie mojego toku myslenia, czy jest On dobry i prawidlowy?


studentPWR dni niepłodne dla Twojej dziewczyny, jeżeli cykle są regularne przypadają w pierwszym dniu miesiączki do dnia 5go włącznie oraz od 16go do końca, czyli do kolejnej miesiączki Smile płodne więc przy cyklu 26 dniowym ma od 6go do 15go dnia cyklu. Ja zawsze uważam i Wam też radzę szczególnie w tych dniach granicznych, bo 100% pewności nigdy nie masz. Są one nazywane względnie płodnymi bądź względnie niepłodnymi:)
Rozumujesz poprawnie, jednak jak wspomniałam wyżej uważaj w tych dniach granicznych, czyli np 15, 16, a tak w ogóle to najbezpieczniejsze są te dni tuż przed miesiączką Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Jej sie okres skonczyl i niby do 6 dnia ma nieplodne. A dzisiaj zaczyna sie 1dzien kolejnego cyklu:D czyli Od dzisiaj [czyli 1dnia] do 6 dnia[czyli do wtorku] ,ok do poniedzialku moge final zakonczyc w Niej? Bo jak dobrze rozumuje to ma nieplodnych 6dni. Kurcze prosze odpowiedzcie czy mam racje, bo tak mi wyjasniacie ze ja nie kumam:d ja rozumiem ze moge przed jej kolejna miesiaczka 3-4dni przed dochodzic w srodku, ale interesuje mnie to co napisalem wyzej. Okres sie wczoraj Jej skonczyl, trwal 5dni. Dzisiaj zaczyna sie Jej 1dzien cyklu czyili od 1 do 6 dnia ma teoretycznie dni nieplodne i moge w Niej dochodzic?


Kiedy sie konczy cykl? w dniu poczatkowym miesiaczki czy w dniu koncowym miesiaczki? Bo ja licze ze cykl konczy sie w dniu koncowym miesiaczki i zaczyna sie nowy cykl tuz po ustaniu krwawienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

student nie tak!
źle liczysz.
jesli okres jej sie skonczył tzn ze wkracza w dni płodne i nie mozesz dojsc w srodku bo zostaniesz ojcem.
nowy cykl sie zacznie wowczas gdy dostanie kolejnego okresu.
StudentPWR napisał:
Kiedy sie konczy cykl? w dniu poczatkowym miesiaczki czy w dniu koncowym miesiaczki?

wtedy kiedy dostanie okres.
1dzien cyklu=1 dzien krwawienia.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak zostane ojcem to bedzie Twoja wina, bo źle mi tlumaczysz Very Happy To jest gorzej zrozumiec niż te analize badź algebre Very Happy masz ktos jakis komunikator zeby o tym porozmawiac ze mna i mi to wytlumaczyc? Bylbym wdzieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

StudentPWR napisał:
jak zostane ojcem to bedzie Twoja wina, bo źle mi tlumaczysz

slucham?
jak źle tłumacze to idz do ginekologa z nią i on Was nauczy co to sa dni niepłodne i płodne.
ja juz nic wiecej nie powiem.
a jesli nie umiecie liczyc to moze nie zabierajcie sie za sex.
co ja mam wspolnego z tym ze zostaniesz ojcem?
jesli tak sie stanie to przez własna głupote i niewiedze a nie przeze mnie.
ja Ci na pw napisałam co i jak ale to nie jest reguła i zawsze moze zdarzyc sie niespodzianka!!!
wiec jesli dziecka nie planujecie to najzwyczaniej w swiecie idz do apteki po gumki i sie zabezpiecz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale sie pieklisz:d Kochana zlosc pieknosci szkodzi Very Happy Rozumiem Juz:D Okres sie zaczal 23lipca i to jest 1 dzien cyklu:D czyli przez 5dni okresu moge w Niej dojsc. Po okresie zaczyna sie 6-15dzien czyli dni plodne. Powiedzmy ze od 20dnia moge spokojnie w Niej dochodzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie mow ze źle tłumacze. tłumacze Ci na swoim przykładzie i wiele lat moja metoda nie zawiodła.
jesli lubisz kochac sie we krwi to koncz sobie ile wlezie, ale jak skonczy sie okres to masz sie powstrzymac i uzyc gumki.
tak po 20dniu cyklu mozesz dojsc ale to nie jest reguła ze zawsze bedzie mozna bo okres moze sie spoznic i tym samym dni płodne rowniez.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no rozkminilem to wspolnie z Wami Very Happy jestem dumny z siebie bo to rozumiem xD Cool Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group