Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak już mam. Taki mam charakter i zawsze byłem nadgorliwy jeśli chodzi o te sprawy. Pewnie wszyscy myślą, że mam może 15 czy 16 lat...ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest.

Gotowy, czy niegotowy - to nie chodzi o to. Po prostu to jeszcze nie czas na dzieci, a ja nie chcę dziewczynie marnować życia przez to, że mogłaby urodzić dziecko w młodym wieku.

Pewnie większość mnie nie zrozumie, ale taki już jestem. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie, nie myśl, że Cię nie rozumiem, bo miałam identyczny problem, identyczną sytuację jak Ty .. także baaardzo dobrze wiem jak to jest .. Wink

zrozum, że przez takie sytuacje, które Ty opisujesz nie ma szans na to, żeby doszło do ciąży .. i nie mów, że Ty zmarnujesz jej życie, bo ona też w tym uczestniczy z własnej woli i jest tak samo odpowiedzialna za to co by się stało jak Ty .. skoro naprawdę się tak boisz to narazie daj sobie może spokój, zobaczysz za kilka tygodni czy dalej masz takie obawy .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123, jeśli miałaś podobny problem, to jak sobie z tym poradziłaś? Pewnie poszłaś po tabletki lub jakikolwiek środek anty, by mieć więcej pewności.
To już trwa dłuuugo, więc odczekanie kilku tygodni nawet nic nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tea_bag



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 2:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy się boi choć trochę (i dobrze, bo wtedy myśli i działa, żeby nic niepożądanego się nie stało). Wystarczy ostrożność i głowa na karku i wszystko będzie w porządku. To ma być przyjemność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 8:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś mija 32 dzień a dziewczyna nadal nie ma okresu, choć mówi, że bolą ją piersi i pobolewa brzuch...zaczynam się cholernie martwić... ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eddie a testy robiliscie?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie robiliśmy testów. Ale skoro prezerwatywa nie pękła ani nie kończyłem w środku i dziewczyna ma objawy okresu (tj. ból piersi i brzucha w okolicach lewego jajnika), to mamy powód do niepokoju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawsze dla pewnosci.
sam widzisz ze zaczynasz panikowac.
niby nic sie nie stało a obawy jakies Cie naszły.dlatego zapytałam czy nie robiliscie testu. przeciez jesli nie jest w ciazy to bedzie i tak 1 kreska.
dla swietego spokoju bym zrobiła Smile
nie musisz konczyc w srodku zeby zajsc w ciaze, wystarczy ze nie zdazysz wyjsc na czas a ona bedzie miala owulacje i z tego rowniez moze rozwinac sie ciaza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze używaliśmy prezerwatywy, więc zanim skończyłem wychodziłem z dziewczyny i kończyłem w prezerwatywie...nie wiem już co mam myśleć. Dzisiaj nadal nic...a dziewczyna nie chce robić testu. Woli poczekać... ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie, jak sobie z tym poradziłam ? po prostu któregoś dnia powiedziałam sobie: "dość !" i wrzuciłam na luz i tak jest do dzisiaj, już nie mam takiego problemu, staram się nie stresować i nie myśleć o tym .. i nie denerwować tym drugiej osoby, która nie znosiła mojego panikowania .. jestem wolna już od tej ciążofobii na szczęście Wink

jeśli była prezerwatywa to nie ma szans na ciążę, ale jak radzi koleżanka - może warto wykonać test dla spokoju ? ale skoro dziewczyna woli czekać to jej wybór .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group