Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą.

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 11:54 am    Temat postu: Strach przed ciążą. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mój problem polega na tym, że cały czas obawiam się, że moja dziewczyna będzie w ciąży. Zawsze zabezpieczamy się prezerwatywą i nigdy mimo tego nie kończę w środku. Nie wiem, co mam zrobić, by tych niepokojących myśli się wyzbyć. Zawsze po stosunku mam obawy, że coś poszło nie tak i w ogóle.
Nie wiem, czy ktoś zna na to sposób. Zaznaczę, że dziewczyna nie chce używać tabletek.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie, takie myśli i obawy wskazują tylko na jedno niestety: nie jesteście jeszcze gotowi na współżycie, taka moja opinia.

po co to wszystko jak nie czerpiecie z tego przyjemności tylko myślicie, żeby z tego ciąży nie było Wink

albo pozostaje zakończyć współżycie albo po prostu wyluzować i dać sobie spokój w końcu z lękiem .. wybór należy do Ciebie (do Was), bo na to leku nie ma .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już nie chodzi o moją dziewczynę, tylko o mnie. Ona się nie obawia. Ja mam zawsze z tym problem i cały czas potem mnie to męczy. Skoro zawsze bardzo uważamy, tak jak napisałem wcześniej, to raczej nic nie powinno się wydarzyć, prawda? A mimo wszystko się zawsze zamartwiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tea_bag



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:02 pm    Temat postu: Problem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy Ci to pomoże, ale może to kwestia nabycia wiedzy - poczytania, wgryzienia się w temat antykoncepcji, jej skuteczności? Zaznajomienia się na temat doświadczeń innych (mi pomogło przewertowanie tego forum). Może powinniście na początek spróbować współżyć tylko w dni przed samym okresem, gdzie nie ma ryzyka zajścia w ciążę. Albo dla własnego spokoju spróbować dodatkowego zabezpieczenia w postaci globulek?
proszę mnie poprawić jeśli bredzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eddie



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 92

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że dziewczyna nie chce stosować żadnych takich środków...Nie wiem, czy jeśli prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się i wytrysk zawsze następuje poza jej ciałem, to mam się czego obawiać - nawet, jeśli kochamy się w jej dni płodne ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tea_bag



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nasienie nie miało styczności z jej ciałem (prawidłowo założona prezerwatywa, nie pękła, nie zsunęła się, dodatkowo wytrysk poza nią) to jak miałoby dojść do zapłodnienia?
Zaglądałeś do działu "antykoncepcja mechaniczna"?
Swoją drogą próbowałeś rozmawiać z dziewczyną dlaczego tak upiera się przy 1 metodzie antykoncepcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie, jeśli dziewczyna nie chce używać innej antykoncepcji niż prezerwatywy to nie ma co jej zmuszać do tego ..

a tak w ogóle to czego tak się boisz jak wszystko robicie dobrze ? wytrysk jest po za dziewczyną, jest prezerwatywa, sprawdzasz ją zawsze, nie zsunęła wam się .. no po prostu aż się prosi, żeby napisać, że ciąży z tego w żadnym wypadku nie będzie (jakieś procenty tam istnieją, bo przecież pisze na paczce: nie jest to 100% forma ochrony przed niechcianą ciążą, ale to nikłe) .

po prostu z przykrością stwierdzam, że nie jesteś gotowy Eddie do tego, aby współżyć, nie doczuwasz z tego żadnej przyjemności, nie wspominasz tych przeżyć łóżkowych mile tylko ciągle się stresujesz, analizujesz całą sytuację jaka zaszła i doszukujesz się problemu, którego po prostu nie ma .. masz urojenia i niepotrzebne lęki .

po prostu wyluuuuuzuj Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tea_bag



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie twierdzę, żeby dziewczynę zmuszać, ale zastanawiam się jakie jest podłoże tej niechęci - po prostu czy o tym rozmawiali i czy to między nimi jest jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tea_bag, wydaję mi się, że dziewczyna po prostu się boi zażywania tych tabletek anty lub używania globulek i stanowczo odmawia .. albo nie wiem, może po prostu dla niej wystarczy tylko prezerwatywa ?

sama nie wiem, Eddie za bardzo to wszystko przeżywa, a tutaj nie ma po prostu co ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tea_bag



Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2011 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedno mnie zastanawia. Właśnie zauważyłam, że Eddie pisał pod innym tematem o tym samym problemie, ale 2 lata temu! Czy od tej pory nic się nie zmieniło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group