Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed ciążą.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 9:35 pm    Temat postu: do Eddie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eddie napisał:
To już nie chodzi o moją dziewczynę, tylko o mnie. Ona się nie obawia. Ja mam zawsze z tym problem i cały czas potem mnie to męczy. Skoro zawsze bardzo uważamy, tak jak napisałem wcześniej, to raczej nic nie powinno się wydarzyć, prawda? A mimo wszystko się zawsze zamartwiam...


moim zdaniem jesteś odpowiedzialnym facetem i zastanawiasz sie nad konsekwencjami swojego działania, to może byłoby dobre gdyby to nie zamieniało się w lęk... myślę że powinieneś troche więcej poczytać o metodach antykoncepcji i może troche Cię to uspokoi.
w ogóle może zapytaj dlaczego twoja dziewczyna nie chce stosować tabletek - może rzecz w tym że leczy sie już na hormy i dlatego lekarz odradził jej antykoncepcję hormonalną [w tabletkach]... może wstydziła się o tym mówić. musicie porozmawiać szczerze.


Ostatnio zmieniony przez questionmark dnia Pią Sie 19, 2011 9:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alan1995



Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spotykam się z dziewczyną która jest dziewicą. Na razie mi nie pozwala z nią współżyć, mówi że jeszcze nie gotowa. Ale pozwala ocierać się o ją szparkę i przykładać główkę mojego penisa do wejścia jej pochwy. Jest to dla mnie dosyć podniecające, i wczoraj pod czas takich pieszczot nie wytrzymałem i skończyłem prosto do wejścia do pochwy. Czy może dziewczyna zajść w ciąże, widziałem że trochę nasienia poleciało do środka przez rozwartą pochwę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alan jesli miała dni płodne to jest szansa na ciaze bo nie musi byc koniecznie wytrysk w srodku. wystarczy ze jest plodny sluz, owulacja no i nasienie.
musisz dowiedziec sie jak dlugie ma cykle i kiedy to dokładnie sie działo?
a no i pamietaj ze dziewice tez zachodza w ciaze.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alan1995



Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiła że cykł ma 26 dni, pierwszy dzień ostatniej miesiączki miała 12.11.11, a stało się to 24.11.11
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 28, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jak nic były dni płodne i okolice owulacji.
jesli nasienie nie dostało sie do sluzu to nie ma powodu do obaw, gorzej gdy...
jedyne co Wam pozostaje to czekac do okresu..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group