Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy jako objaw ciąży?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewcia:0



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 12:46 pm    Temat postu: objawy ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Razz ..mam pytanko czy jesli miesiączka spoznia mi się już cztery dni,mam nudności,zaparcia i do tego codzien budze sie w środku nocy,a rano nie mam apetytu..czy te objawy wskazuja stuprocentowo ze jestem w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niee!!!Objawy ciazy pojawiają się dużo później...Zrób test ciążowy najlepiej z krwi ale dopiero jak minie minimum 14-16 dni od stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
azalia



Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 11:36 pm    Temat postu: temperatura objawem bardzo wczesnej ciąży?! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie:-) moze ktos mi pomoże, mam temperaturę od 2 tygodni i lekka bolesność piersi, wahania nastroju, robiłam test kilka dni po stosunku, wyszedł negatywny...czy mogę byc w ciąży pomimo to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

azalia a po jakim czasie zrobilas test ? jesli po 16dniach od stosunku to powinno byc ok, jesli wczesniej to musisz powtorzyc test. bolesnosc piersi nie zawsze musi oznaczac ciaze, czasem jest tak przed okresem Smile owulacja.. roznie..najlepiej bedzie jak zrobisz test krwi bhcg.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
azalia



Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrobiłam test kilka dni po i moze nidokladnie troche, ale badanie krwi mówisz ,ze działa juz po tygodniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale podwyższona temperatura ciała mierzona pod pachą?? Jeśli tak to nie jest wyznacznik ciazy i w żadnym wypadku nie sugeruję ciązy lub jej braku. Temka podwyższona jest podczas ciaży w pochwie, pod językiem i w odbycie. TYlko na tej podstawie można domniemywać ciąże
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Azalia tak bhcg jest wiarygodniejsze niz testy apteczne
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zaniepokojona66



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, mam pytanie ponieważ jestem trochę zaniepokojona choc przyznam,ze samej wydaje mi się ze tor aczej nie możliwe a jednak...a mianowicie ostatnio miałam kres 6 sierpnia ale było to krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych...okres sie zaczał w poniedziałek a w pt cyli 5 sierpnia pwinnam rozpocząć noowe opakowanie tabletek jednak przerwałam branie tabletek...12 sierpnia odbyłąm stosunek przerywany z wytryskiem na mnie na brzuch itp...dodam ,że mojemu partnerowi właściwie w bardzo małym stopniu wydziela się jakiś płyn z podneicenia a podczas stosunku sprawdzał czy mu sie coś wydziela...gdy czuł że wytrysk się zbliża wyszedł ze mnie i nie od razu doszedł ale pomógł sobie ejszcze pare chwil ręką...i mam pytanie czy możliwe jest ze zaszłam w ciąże? prosze o odpowiedź. DodAM ŻE jest juz 2 tyg po stosunku a ja od 2 dni mam temp 36.9...

----Zapoznaj się z REGULAMINEM zanim napiszesz posta/y. Pisz jeden konkretny w odpowiednim temacie i dziale w innym wypadku dostaniesz ostrzeżenie za naruszanie zasad---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaniepokojona66, osobiście wydaje mi się, że nie ma szans na ciąże, gdyż z tego co Ty piszesz wytrysku nie było w środku ani nie nastąpił od razu po wyjęciu.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group