Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy jako objaw ciąży?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 12:44 am    Temat postu: Stan podgorączkowy jako objaw ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Podczas ciąży jest podwyższona temperatura ciała. Zastanawiam się w jakim okresie od zapłodnienia może pojawić się stan podgorączkowy?
I ile dni przed zbliżającą się menstruacją może się pojawić podwyższona temperatura (która jest oznakiem zbliżającej się miesiączki)?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 8:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj masz racie z tą temperaturą, ale wybrałaś objaw na który ma wpływ i to duże grono innych czynników niż ciąża.

Dla tego naprawde na podstawie samej temperatury cięzko bedzie wywnioskować. A co za tym idzie zaobserwować.

Jeżeli chodzi o samą czysto teoretyczną wiedze może ktoś bedzie wiedział (niemalże jako ciekawostke), a co do miesiaczki to sama możesz zrobić małe doświadczenie Wink

Przestrzegal bym jednak kierowaniem sie temperaturą podczas próby ustalenia ciąży, jest to zbyt niestabilny objaw (może go wywoływać naprawde wiele czynników a ciąża wcale nie jest największym i najczęstrzym).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 23, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pawle, ale mi właśnie chodzi o informację tylko jako ciekawostkę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
No i co z tą temperaturą podczas ciąży? Sama jestem ciekawa, bo oprócz pewnych małych objawów, mam również temp. 37,2.
Powrót do góry
beatrix



Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rz-w
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam dodac tylko ze ja przed okresem mialam przez 4 dni temp.37 stopni, wiec nie sugerujcie sie tylko tm objawem niestety to za mało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra, a jak tempearatura utrzymuje się przez 1,5 tygodnia? Oprócz innych objawów
Powrót do góry
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Podwyższona temperatura ciała (o 6-10 kresek) pojawia się średnio tydzień przed wystąpieniem krwawienia miesiączkowego.
Ja sama u siebie zaobserwowałam stałą temperaturę ciała 37,2 która się utrzymywała cały tydzień do samej manstruacji.

"Gościu", a jakie inne objawy masz oprócz podwyższonej temperatury?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zalamana
Gość









PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobilam dzisiaj rano test ciazowy Quick Vue - wynik negatywny. Ale od wczoraj zaobserwowalam stan podgoraczkowy, ktory sie caly czas utrzymuje. Sad Sad Sad Dzisiaj 30dc, pierwszy dzien gdy moglabym sie spodziewac okresu, a go nie ma Sad Boje sie.. czy test mogl sie pomylic?????
Powrót do góry
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powtórz test ciążowy za około 6 dni. Jeśli wyjdzie negatywny to nie masz się czym martwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja u siebie zauwazyłam takie cos ze wyzsza temperature mam tak tydzien, czasem wiecej przed planowana mieisczka. wyzsza temperatura utrzymuje sie az do dniapoprzedzajacego miesiaczke.spada do 36,5 dokladnie w dniu miesiaczki. tak wiec zawsze juz rano wiem ze "dzies" dostane okres Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group