Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy jako objaw ciąży?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nitka153
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak masz racje dziękuję ci bardzo będziemy się starali dalej może tym razem wyjdzie.
Powrót do góry
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam podejrzenia, że mogę być w ciąży, ale poradźcie mi proszę czy mam się czym przejmować. 6 dni temu miałam ze swoim partnerem, że tam powiem "wpadkę" po 40 godzinach poszłam do ginekologa, zbadał mnie i przepisał tabletki "po stosunku" i kazał je wziąć odrazu, ale po zrobieniu USG stwierdził, że jest duże prawdopodobieństwo, że tabletki już nie zadziałają. Od jakiś 5 dni pobolewa mnie trochę w podbrzuszu, piersi stały się wrażliwsze i obwódka wokół sutków jest ciemniejsza i ciut większa, mam też podwyższoną temperature tak 37,2 i wczoraj cały dzień mdliło mnie i nie miałam ochoty na jedzenie, dziś już nie mam mdłości, ale podwyższona temperatura jest nadal. Dodam, że za 6 dni powinnam dostać mesiączkę, ale nigdy przed okresem nie miałam tak podwyższonej temperatury najwyżej do 36.9. Może to jakieś zatrucie, ale nie wymiotowałam ani nie miałam biegunek za to co godzinę, półtorej biegałam robić siusiu, ale to raczej nie możliwe żeby mieć takie objawy tak wcześnie? Proszę odpiszcie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle ze na objawy ciazowe jest zbyt wczesnie.. Rolling Eyes
chociaz z 2giej strony skoro lekarz stwierdzil ze moze byc za pozno to jednak jestes w ciazy? a miałas wtedy dni płodne?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Angelika86



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie akurat wtedy były moje dni płodne. Lekarz zrobił USG i dał do zrozumienia, że jednak chyba będę w ciąży a co do tych objawów to przeczytałam jakie mogą być objawy w pierwszych dwóch tygodniach od zapłodnienia i moje by się w pełni zgadzały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja powiem tak - zrob test a wtedy sie wszystko wyjasni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sewilka



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 9:22 pm    Temat postu: Temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, proszę o odpowiedź gdyż jest to dla mnie ważne
Dziś skończył mi się okres. Okres był raczej normalny, obfity i z bólami jak zawsze.
Jednak od 3 dni mam stan podgorączkowy. Raczej nie jest to ciąża, gdyż po 1 właśnie miałam okres a po 2 zrobiony dziś test wyszedł negatywnie.
Czy jest to normalne podczas okresu?
Dodam, że od 1 dnia okresu biorę tabletki Microgynon21 do których wróciłam po miesięcznej przerwie. Może to ma jakiś wpływ.
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta78



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny:)jestem nowa i mam pytanie kiedy mierzyc tem.miesiac temu odstawilam tabletki i staramy sie o dzidzie.mimo nieregularnych miesiaczek udalo sie (dzieki testowi na owulacje)trafic w dni plodne.Teraz jest 8 dni po owulacji,i czuje bole samych sutek(pieczenie)i powiekszony brzuch jak bym miala wzdecia,ciezko oddychac i sie mecze.czy to moze byc to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sewilka a moze poprostu jakas infekcja cie dopadla? bo ciaza to na bank nie jest Smile

Aneta78 to bardzo mozliwe jezeli trfiliscie na dni plodne :0 proponuje zrobic test .... trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to dopiero pierwszy dzien wiec nie ma co sie na razie martwic, wynik testu wyszedl negatywny Wink ale dla pewnosci powtorza wlasnie za 6 dni Smile
zycze pomyslnych wynikow! Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxep



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Temperature sprawdza sie w okresie owulacji (ok 14 dzien) jezeli chcecie zaopserwowac czy jest mozliwa ciąża.. poniewaz w fazie poowulacyjnej czyli ok 8 dni przed miesiaczka tempretaura wynosi ok 37 stopni a nawet wiecej! w fazie owulacji temperatura wynosi ok 36.4 wiec wtedy jest najlepiej zaobserwowac czy temp jest podwyzszona! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group