Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan podgorączkowy jako objaw ciąży?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zalamana
Gość









PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ja u siebie zauwazyłam takie cos ze wyzsza temperature mam tak tydzien, czasem wiecej przed planowana mieisczka. wyzsza temperatura utrzymuje sie az do dniapoprzedzajacego miesiaczke.spada do 36,5 dokladnie w dniu miesiaczki. tak wiec zawsze juz rano wiem ze "dzies" dostane okres Smile


Very HappyVery HappyVery Happy dokladnie tak bylo Very HappyVery HappyVery Happy dzisiaj ok 10tej zmierzylam temp. 36,5 - za pol godziny dostalam okres Smile a jeszcze o 6stej rano robilam test - negatywny Smile Kamien z serca Smile zaczne teraz uwazniej obserwowac swoj organizm Smile
Powrót do góry
Gośka
Gość









PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:12 pm    Temat postu: stan podgorączkowy a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od czwartku mam stan podgorączkowy 37.4 - 37.6 jestem właśnie po miesiączce więc chyba raczej ciąża odpada Sad ale mam też inny objaw bardzo trzęsą mi się ręce czy ten stan podgorączkowy może być spowodowany stresem???Proszę o odpowiedź
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to poprostu objawy poczatku choroby - okres mamy sprzyjajacy

a to że trzęsą ci się ręce to może objaw gorączki i osłabienia - taki rodzaj dreszczy.

Proponuje posiedzieć w ciepełku i pobrać leki jak rutinoscorbin czy skorbolamid - a dodatkowo wit. C Smile na wieczór ciepła cherbatka z miodem lub mleko z masłem i miodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko dzisiaj dostałam okresu jest on nieco słabszy niz zawsze więc zaczęłam podejrzewac czy to ciaza do tego zmierzylam temperaturę i wyszła 37,7 więc tu moje pytanie czy to jest mozliwe żeby [podczas okresu mieć taja temperature?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej podczas okresu można mieć lekko podwyższona temperaturę. Smile

powiedz mi dlaczego podejzewasz ciąże ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście kocham się z mężem bez zbezpieczenia,pojawiły się kilka dni temu bule podbrzusza,piersi i bylo mi słabo,pozniej to przeszlo lekko pobolewaly piersi no i czekanie na okres,dostałam dzisiaj tak jak miałam dostać zaczęło się od plamień teraz trochę mocniej ale to i tak nie jest taki jak był kiedyś,lało się ze mnie jak z kranu a tu taka jaśniutka krew ledwo co widać.
Powrót do góry
nitka153
Gość









PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam też tylko że miesiac temu odstawiłam tabletki,bo chcielismy dzidzię.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to szanse są Smile - najlepiej abyś zrobiła za jakieś 2 tygodnie test - lub poszła do lekarza na kontrole


Jednak szanse są Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nitka153
Gość









PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety po nadziei okres stał się dzisiaj mocniejszy wiec nici z tego,dzisiaj jest taki jak zawsze,jedynie ta memperatura wczorajsza mnie dziwiła 37,7 widać temperaturą tez nie idzie się kierować. Crying or Very sad
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temperatura zmienia sie przy najmniejszej infekcji - nawet nie musisz o niej wiedzieć.

Jednak starajcie sie - trzymam kciuki ze w najbliższym czasie sie uda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group