Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mojej dziewczynie spoznia sie okres ale od 2 dni pobolewają ją jajniki , ma gesty biały śluz i zaczeły ja wczoraj boleć wieczorem piersi . Oznacza to , że lada moment dostanie okres ?

---NIe pisz tych samych postów w kilku tematach. Przeczytaj REGULAMIN!!---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie było stosunku niezabezpieczonego to prawdopodobnie pojawi sie okres
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Był stosunek z prezerwatywa , ale i tat wytrysk był poza pochwą . A może to świadczyć o czymś innym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tym tylko e okres bedzie na dniach
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O problemach intymnych jest inny dział
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam , ze znow pisze , ale sie martwie . Mojej dziewczynie spoznia sie okres juz 4 dni , tak jak wspominałem wczesniej ma nieregularny. Nadal kują ją jajniki wczesniej tylko lewy teraz i prawy, bolą ją piersi i ma taki sluz jakby brązowy nie duzo ale ma . Nie ma plamien czy cos . Prosze o porade ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro stosunki byly zabezpieczone to brazowawy sluz prawdopodobnie wskazuje ze okres pojawi sie w ciagu najblizszych godzin... no 1-2 dni.

Jesli jednak by sie nie pojawil a taki brazowy sluz / plamienia by sie utrzymywaly, wyslij dziewczyne do ginekologa, na badania (nie chodzi tu co ciaze) ale o ewentualne schodzenia ginekologiczne, zawsze wartoi takie rzeczy sprawdzac. Bo brazowe uplawy moga swiadczyc o zblizajacym sie okresie, ciazy (co tutaj mozna wykluczyc) lub schorzeniach ginekologicznych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

damian212 pamiętam ,że już kiedyś zadawałeś podobne pytania....
Odpowiedzi będą takie same więc poczytaj wcześniejsze swoje posty.
Jeśli za każdym razem będziesz tak przeżywał to nie ma sensu współżycie.
Już pisałam ,że brązowe plamienie czy sluz świadczyć mogą o rozpoczynaniu się okresu. Jeśli nie rozkręci się to w okres ( a pewnie rozkręci) to zachęcam do wizyty u lekarza. Może mieć to coś wspólnego z nadżerką . Jednak myślę ze to zbliżający się okres.
Proszę nie powielaj już tych pytań, dobrze?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damian212



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze a chodzi o to, że teraz ma biały to i tak wszystko swiadczy ze powinna juz dostac ??? spoznia sie 4 dni jej . Ogolnie dziekuja za odpowiedzi i przepraszam ze tak za przeproszeniem "truje dupe" .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biały śluz jest charakterystyczny dla drugiej fazy cyklu ( kończy się okresem) jest taki sam również w ciąży więc tym nie ma co się sugerować. Zróbcie test to może uwierzycie ,że nie ma się czym martwić
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group