Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.3)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mirina89 Jeżeli miał wytrysk w niej, a ona miała dni płodne to oczywiście ze szanse na ciaze sa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Mirina89 Jeżeli miał wytrysk w niej, a ona miała dni płodne to oczywiście ze szanse na ciaze sa
Kurcze , w tym problem ,że dziewczyna twierdzi , iż nie przypomina sobie żeby doszło do głębszej penetracji, ponieważ nie poczuła bólu jaki towarzyszy przyważnie przy pierwszym razie...poza tym wypiła alkohol nie wiem ile ,ale wypiła....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm skoro nie wie ile wypiła alkoholu to sądze ze nie mało wlała w siebie...
No tak tylko biorąc pod uwage że czasem wytrysk w okolice pochwy niesie za sobą pewne ryzyko... to nawet nie trzeba głębokiej penetracji.
A wie którego dnia cyklu to miało miejsce, ilu dniowe ma cykle i czy są regularne. Jesli umiesz sie tego dowiedziec to napisz, wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Hmm skoro nie wie ile wypiła alkoholu to sądze ze nie mało wlała w siebie...
No tak tylko biorąc pod uwage że czasem wytrysk w okolice pochwy niesie za sobą pewne ryzyko... to nawet nie trzeba głębokiej penetracji.
A wie którego dnia cyklu to miało miejsce, ilu dniowe ma cykle i czy są regularne. Jesli umiesz sie tego dowiedziec to napisz, wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.
No więć tak , mówi ,że ma nieregularne miesiączki oraz mówi ,że nie pamięta kiedy dostała ostatnio Confused ehhh...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to nic mi innego nie zostaje jak poradzić aby zrobiła test ok 14 dni po stosunku ... teraz i tak juz po sprawie. Trzeba było pomyśleć i iść do lekarza po tak zwaną tabletke "po" ale ja nalezy łyknąć w ciagu 72h od stosunku, teraz już raczej na nią za póżno.
Miesiączka może spóźniać się ze stresu, ale ciąży nie można wykluczyć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
No to nic mi innego nie zostaje jak poradzić aby zrobiła test ok 14 dni po stosunku ... teraz i tak juz po sprawie. Trzeba było pomyśleć i iść do lekarza po tak zwaną tabletke "po" ale ja nalezy łyknąć w ciagu 72h od stosunku, teraz już raczej na nią za póżno.
Miesiączka może spóźniać się ze stresu, ale ciąży nie można wykluczyć.
Kurcze...a Ona teraz jest jednym kłębkiem nerwów...jak to sie mówi "najpierw broi a potem boi" Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety, jedyne "pocieszenie" to takie ze okres moze spozniac jej sie przez stres. Moze i tak jest w tym przypadku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
No niestety, jedyne "pocieszenie" to takie ze okres moze spozniac jej sie przez stres. Moze i tak jest w tym przypadku.
Noo tez prawda, ale czytałam gdzieś na którejś stronie forum już nie pamietam strony ,ale dziewica tez może zajść w ciąże bo w błonie dziewiczej są jakies otworki czy cos takiego...więc dziewica tez jest na to narażona czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
odzi20



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 1:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochalam sie z chlopakiem 2 stycznia..........troche to obrzydliwee ale podczas okresu(ogolnie 3 dzien miesiaczki)nie zabezpieczalismy sie w ogole i niestetty nie wyszedl w pore......nooooo i na ogol mialam regolarne cykle 28-29 dni obecnie spoznia mi sie juz ponad ponad tydz,nie wiem czy panikowac czy nie... robilam test wyszedl negatywnie. na razie nie czuje zeby zblirzal mi sie okres......powiedzcie czy moge byc w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 1:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy ile trwał u Ciebie najdłuższy i najkrótszy cykl w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wtedy będzie można wyliczyć dni płodne i powiedzieć coś więcej.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group