Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett88



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, spóźnia mi sie okres już prawie 2 tygodnie (powinnam mieć 24 stycznia). Z chłopakiem kochałam się na początku stycznia ( teoretycznie w dni niepłodne) i z prezerwatywą i skończył na zewnątrz. Miewam nieregularne cykle, ale zazwyczaj maksymalne opóźnienie wynosi 10 dni... Ostatnio byłam w górach, uczyłam sie jeździć na nartach, potem sejsa... I mimo, ze potrafie sobie racjonalnie wytłumaczyć, że ciąża jest malo prawdopodobna to wpadłam w mega panike. Nie mogę spać, płacze, ciągle sobie wyobrażam co by było gdybym wpadła. Testu nie robiłam bo cały czas sobie wmawiam, że "nie ma sensu, bo pewnie niedługo dostane okres"... Cyce mnie bolą tak okresowo, brzuch mnie boli cały czas, ale już nie wiem czy z nerwów czy z przejedzenie czy z powodu okresu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Scarlet88 sadze ze to sa objawy zblizajacej sie miesiaczki. Jesli wytrysk nie mial miejsca w tobie, byla prezerwatywa to w ciazy nie bedziesz. A miesiaczka spoznia sie przez stres lub zmiane klimatu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxJustynkaxx



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 12:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
hej, spóźnia mi sie okres już prawie 2 tygodnie (powinnam mieć 24 stycznia). Z chłopakiem kochałam się na początku stycznia ( teoretycznie w dni niepłodne) i z prezerwatywą i skończył na zewnątrz. Miewam nieregularne cykle, ale zazwyczaj maksymalne opóźnienie wynosi 10 dni... Ostatnio byłam w górach, uczyłam sie jeździć na nartach, potem sejsa... I mimo, ze potrafie sobie racjonalnie wytłumaczyć, że ciąża jest malo prawdopodobna to wpadłam w mega panike. Nie mogę spać, płacze, ciągle sobie wyobrażam co by było gdybym wpadła. Testu nie robiłam bo cały czas sobie wmawiam, że "nie ma sensu, bo pewnie niedługo dostane okres"... Cyce mnie bolą tak okresowo, brzuch mnie boli cały czas, ale już nie wiem czy z nerwów czy z przejedzenie czy z powodu okresu...


Ja Mam Takie same objawy... Ciągłe Bóle Brzucha, piersi mnie bolą jak do okresu, mam 36 dzień... Może dla innych o nie jest dużo, ale ja raczej nie mam takich długich cykli, chodź też miewam nieregularne. Z chłopakiem nie uprawiałam sexu, ale leżałam na nim bez ubrania... i nie mieliśmy zabezpieczenia... ;/ Nie doszło raczej do wytrysku, ale mimo to strasznie sie boje. A testu też nie chce kupić bo sobie cały czas powtarzam, że nie jestem w ciąży, i tchórz za każdym razem gdy przechodze obok apteki ;( Można zajść w ciąże po takim czymś?
Ostatnio nie miałam jakiś większych stresów [no nie licząc tego, że się boją, że jestem w ciąży ;/], ale mialam ostatnio jakąś infekcje tych miejsc... i ciągle wydobywa mi się z srodka biało - żółtawa maź... ;/ Proszę o odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle, ze nie masz co panikowac.
ja dostalam dzisiaj po 43 dniach, i uwierz, ze mialam sie czym martwic.
dla pewnosci zrob test, bedziesz spokojniejsza i przestaniesz sie stresowac ciaza, a to w duzym stopniu moze opozniac miesiaczke, bo badz co badz, ale to duze obciazenie dla psychiki Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonimova



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem dziewicą, nigdy nie pieściłam się nawet z chłopakiem do tego stopnia by mógł dotykać mnie w okolicach tych dolnych. Mam 18 lat, okres mniej więcej mam już regularnie. Zazwyczaj zaczyna mi się w połowie miesiąca, raczej w połowie juz tej dolnej lub pod koniec miesiąca. Minął styczeń, zaczął się luty, a ja nadal nie mam miesiączki. Na Sylwestra leżałam razem z chłopakiem w łóżku. Pieścił mnie po piersiach, szyi.. pozwoliłam sobie by mógł mnie dotykać i w tych dolnych partiach. Seksu nie uprawialiśmy, jak już wspomniałam jestem dziewicą, lecz gdy odpiął spodnie, od razu dotknął mnie członkiem w okolicach pochwy. Lecz spanikowałam, nie zgodziłam się. Od razu po dotknięciu wycofał się i ubrał. Rozpłakałam się, powiedział, że do niczego nie doszło, że nie mam czym się martwić. Nie miał wytrysku, nic takiego nie robiliśmy przecież, pisałam, że od razy gdy odpiął spodnie dotknął mnie członkiem gdzieś tam w tych okolicach.
Boję się strasznie, może zbyt panikuję, ale taka ze mnie juz panikara. Dlatego piszę tutaj by się upewnić.
Słyszałam, że nie potrzeba wytrysku by plemniki dostały się do pochwy, dlatego, że z członka czasami wydobywa się wydzielina w której właśnie są także plemniki.
Nie wiem co robić, może jestem zbyt mało poinformowana o tych sprawach albo po prostu wiem, a tak panikuję, że wolę się upewnić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może właśnie ze stresu ci się spóźnia?
nie panikuj, pomysl, może wydarzyło się coś, przez co byłaś dłuższy czas zestresowana itp?
zmiana klimatu, zmiana diety, choroba, leki?
juz tu wczesniej pisalam, ale powtorze, dostalam okres po 43 dniach, ale w przeciwienstwie do ciebie mialam sie czym martwic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonimova



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehh.. chciałam tylko wiedzieć, czy przez to co się wydarzyło na sylwestrze mam się czym martwić.. i czy ciąża jest możliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rusaleczka



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam pytanie jakich pewnie ejst tysiące.
Kochałam sie z chłopakiem bez zabespieczenia 11 dnia cyklu ( cykle mam ok 36 dniowe) On skończył na zewnątrz i wyszedł z tego co pamietam duzo wczeniej. Jednak dzisiaj jest juz 39 dzien cyklu, a ja nie mam okresu. Jestem w sumie w trakcie sesji, ale juz chyba sobie powoli wmawiam ciąze, wszystkie objawy i wogóle a testu boję sie zrobic. poradzcie coś, z góry dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób test, po co się nakręcać. bedziesz miała jasność, nie ma na co czekać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rusaleczka



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro mam ostatni egzamin, i pozniej zrobie... mam tylko nadzieje ze to wszystko przez ten stres! Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group