Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nioska123 tabletki jakiej? Antykoncepcyjnej? O ile sie spoznilas z wzieciem tabletki?

jak byla za dluga przerwa to poprostu moglas stracic zabezpieczenie i mozesz byc w ciazy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale o jaki czas chodzi? Dzień , dwa czy parę godzin . Chodzi mi o tabletke.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nioska123



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak antykoncepcyjnej o 21 godzin ale nie kochałam sie do końca

Dodano po 2 minutach:

uuuuffff juz sie nie musze o nic martwic Wink bo przyszła .... dziekuje za odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fortminorx



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u nas też przyszła, teraz razem przechodzimy ten okres... okres wakacji Wink 3majcie sie ciepło,być może do zobaczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytani ile dni może spóźniać się okres po chorobie (grypa jelitowa)??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to indywidualna sprawa .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magda23415



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok dzia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena122



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem,jakies 1,5 miesiaca temu odbywalam stosunek (zabezpieczony).Od tamtego czasu mialam normalnie jedna miesiaczke w terminie,ale teraz kolejna spoznia mi sie jakies 10 dni..:/ Od dluzszego czasu odczuwam rozdrażnienie,bóle piersi(w ostatnich dniach sie nasilily),od kilku tygodni mam dziwne biały(czasem grudkowaty) lub żółty śluz,ostatnio jest go coraz mniej. Robilam testy- wszystkie negatywne...bylam u ginekologa,ktory nic nie zauwazyl,aczkolwiek wtedy domniemana ciaza mialaby ok 6 tygodni,wiec czy jest mozliwe by lekarz nic nie zauwazyl? zaczynam sie martwic Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 10:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

magdalena jesli nie doszlo do wytrysku w srodku to nie masz powodu do obaw...testy wykonujesz najwczesniej po 16dniach od stosunku lub w dniu spodziewanego okresu - wtedy jest pewnosc ze sie nie pomyliły. jesli nie wierzysz tym aptecznym to idz zrob test krwi - bhcg. wynik w 100% pewny. koszt ok 30zł w zal. od labolatorium.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena122



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak mowilam,stosunek byl zabezpieczony,uwazalismy,sprawdzalismy i prezerwatywa nie byla naruszona.Mimo to zaczynam sie denerwowac,a z drugiej strony nie chce popadac w paranoje i robic niewiadomo jakiej liczby testow,co jeszcze bardziej mnie denerwuje...A czy taki sluz moglby wskazywac na ciaze?taki rzadki,jasno bialy,nierozciagliwy,niekiedy zoltawy?bo wlasnie nei wiem jaki sluz wystepuje w ciąży. bedac u lekarza bylabym w jakims 6 tygodniu,czy przez badanie usg i ogolne moglby cos wykryc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group