Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria_OPole



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: OpoLe
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie..a jezeli nie jestem w ciazy a mam sluz..nie wiem co robic czy wybrac sie do lekarza..a moze cos jest nie tak..ehh...pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze sluz płodny masz? Smile przeciez z tym sie nie idzie do gina Wink. to objaw dni płodnych ,no chyba ze sie myle Smile a ktory dzis jest dzien cyklu?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daria_OPole



Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: OpoLe
PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14 dzien cyklu..kiedys bylam leczona u endokrynologa stwierdzil ze moze mam PCOS ale pozniej to jednak wykluczyl...wogole mam problem z okresem... :/ mam prawie 23 lata i nadal mam nieregularne miesiaczki..co robic? SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli 14dzien cyklu masz to byc moze masz wlasnie owulacje Smile jesli cykle sa 28 dniowe. A co to jest PCOS Question

a jesli masz nieregularne miesiaczki to mysle ze powinnas sie wybrac do ginka. W tym wieku powinnas miec juz regularne okresy, pozdrawiam
Powrót do góry
agatka332



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja niemam okresu juz 69dni martwie sie bo zaowazyłam brzuszek choc zawsze miałąm go płaciutki i ten intensywny biały sluz czy ja jestem w ciazy?mam tez inne obiawy zmaczenie sennosc czeste wizyty w wc zaparcia albo biegunki prosze odp czy ja moge byc w ciazy? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robiłaś?
miałaś taką sytuację, w której mogłoby dojść do ciaży?
bo te objawy mogą być objawami ciążowymi..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agatka i nie ma na co czekac...skoro okresu nie ma wiec rob test, idz do lekarza i zacznij dbac o malenstwo..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agatka332 troszkę jestem zdziwiona twoim zachowaniem ja bym już po jakiś 10 dniach robiła test no ale może dlatego że nie wytrzymała bym nerwowo Wink ale ma pytanie odnośnie tego tematu "śluz w czasie ciąży" a dokładniej Czy jeśli była bym w ciąży to czy miała bym taki śluz jak w czasie owulacji?? Nadmienię iż wystąpił on u mnie w czasie kiedy powinien i trwał ok 4 dni i już sie zmienił. A zastanawia mnie to gdyż zwykle piersi rosły mi 5 dni przed okresem a w tym miesiącu już 12 dni przed okresem są duże jak nigdy. Z góry dzieki za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem w siódmym tygodniu ciąży i czasem mam taki obfity śluz i rozciągliwy jak podczas owulacji. A czasem mam suchsze dni. Ogólnie lekarz nie stwierdził zadnych nieprawidłowości, a z tym śluzem w czasie ciąży to na prawdę różnie bywa - zalezy od organizmu kobiety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
starr



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy podczas ciąży moze wystąpić sluz bardzo rozciągliwy przezroczysty i gęsty a zarazem kleisty i to w dodatku w srodku cyklu czy ejst to raczej nie mozliwe i jest to typowy objaw dni płodnych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 9 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group