Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz sobie o mnie pomyslec ze jestem straszna panikarą ale ja nie wiem co jest powodem tego ze troszke powiekszył mi sie brzuch i mam te nudnosci(przewaznie mam je rano)boje sie bo ja nie chce byc w ciazy.Ale czy jest taka mozliwosc zebym była w ciąży?bo okres miałam od 18 do 22 lub do 23lipca.A 23lipca siedziałam mojemu chłopakowi na kolanach a on mnie piescił.A ten brzuch powiekszyl mi sie juz przed okresem.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli ma sie miesiaczke to chyba nie mozna byc w ciazy prawda?bo chyba jak jest sie w ciazy to miesiaczki nie ma prawda?pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami miesiączka może się utrzymywać do 4 lub 5 miesiąca ciąży.

Najlepiej zrób test, będziesz pewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy na pewno ma sie miesiaczke podczas ciąży?Ale ja sie nie kochałam z chłopakiem. A seks przez bielizne chyba nie istnieje prawda?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko siedziałam mu na kolanach a on mnie piescił
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja napisałam, że czasami jest miesiączka podczas ciąży, to należy do rzadkości.

Seks przez bieliznę? No co Ty. Jeśli siedziałaś mu na kolamnach i nie było stosunku, to Ty się niczym nie martw.
Wink


Powiększony brzuch przed miesiączką jest normalnym objawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale juz mi sie skonczyła miesiaczka(chyba 22 albo 23 lipca)ale dalej mam powiekszony brzuch i miewam tez nudnosci,czy to objawy jakiejs choroby czy ciązy?ja mam dopiero 15lat i nie chce byc w ciazy:( prosze o rade
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie,w ciaze nie zachodzi sie poprzez siedzenie na kolanach.Masz 15 lat,moze warto by bylo poczekac z takimi"pieszczotami"niz sie pozniej zamartwiac.Nie denerwuj sie napewno nie jestes w ciazy,a jesli masz napiety brzuch i nudnosci idz do lekarza,moze to jelitka daja o sobie znac.I napewno nie jestes w ciazy!Przeciez to a wykonalne aby zajsc przez siedzenie u chlopaka na kolanach,pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 6:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ten brzuch mnie niepokoi ni i te mdłości.To co ja mam zrobic?isc do lekarza?ale jakiego?pediatry czy jakiego?jak przycisne tak brzuch to czuje ze jest tam taki wałek.Boje sie bo ja nie chce i nie moge byc w ciąży ze względu na moj wiek i moich rodzicow.Prosze o pomoc
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 6:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jak przycine brzuch rękami to mam nudnosci.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 3 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group