Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 9:53 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jak myslicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolejny raz powtarzam ze w ciazy nie jestes. przestan panikowac Exclamation . Polacy sa madrzy po szkodzie.. Rolling Eyes Confused . Nastepnym razem bedzie ostrzezenie bo ile mozna powtarzac? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 4:56 pm    Temat postu: sorki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no przepraszam.. ale sie troszke boje...


mam takie pytanie. czy przed okresem sluz jest obfity czy raczej nie???


---edit by Pituszka
Polaczylam dwa posty juz nie zlicze ktory raz Confused jeszcze troche i dostaniesz ostrzezenie, czemu nie stosujesz sie do prozb? Przy kazdym poscie masz w prawym gornym rogu opcje "zmien" wiec jak chcesz cos dodac to nie pisz kolejnego postu tylko uzyj tej opcji i juz...


aha Smile no ja mam mało sluzu a za niedługo tez powinnam dostac okres . tak za 2 do 3 dni . tak tylko zapytałam:0


Ostatnio zmieniony przez wiolusiaaa17 dnia Wto Paź 16, 2007 10:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalzey kazda kobieta ma inaczej... ja np. mam sporo bialego sluzu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamusia



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 11:49 pm    Temat postu: wydzielina a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam pytanie czy w czasie ciazy istnieje mozliwosc zeby sluz wystapil z krwia ten sluz wygladal jak by to bylo jakies plamienie czy uplawy trudno to okreslic ja tak mam jak konczy mi sie okres nie trwalo to dlugo jakies kilka minut dodam jeszcze ze staramy sie o dzidziusia z m.. i powinnam miec okres 21,11 a plamienie bylo dzisiaj cykle mam raz regularne innym razem nie
co to moglo oznaczac ?

prosze o szybka odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli jestes w ciazy i masz plamienia to - ktore wyst.czesto to powinnas zgłosic sie do lekarza.. Rolling Eyes za bardzo sie nie znam,ale im dłuzej sie utrzymuja tym gorzej...czasem oznaczja poronienie..ale nie bierz tego do siebie -tylko zapytaj sie gina Smile

a jesli nie jestes w ciazy to pewnie sa ta plamienia owulacyjne Smile tak mi sie wydaje Smile znak ze powinniscie zaczac sie przytulac Razz.
ps- uzywałas testow owulacyjnych?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mamusia



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 3:11 pm    Temat postu: wydzielina a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz
Okazało sie ze to był okres bo wczesniej test pokazał że nie jestem w ciąży (chociarz był żle zrobiony) jeszcze pójde do lekarza za pare dni to sie okarze ale na to wychodzi że to był początek okresu bo na drugi dzień pojawiło sie krwawienie.
Pozdrowienia Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 4:49 pm    Temat postu: Śluz w czasie ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdy kobieta jest wciąży to wydziela się z jej pochwy jakiś śluz? jeśli tak, to jaki dokładnie?
pozdrawiam


----edited by emilka----
przeniosłam i przyłączyłam do pokrewnego tematu

_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aniolek15 proponuje zebys przeczytala caly temat to na pewno bedziesz znala odpowiedz na swoje pytanie .... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tak, głupio wyszło, ale zapomniałam już że napisałam taki post Sad przepraszam
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 8 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group