Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniolki
Gość









PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 1:06 pm    Temat postu: a Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnam dostać miesiącze juz 8 dni temu lecz nadal nie mam, co jest grane?? zrobiłam test ciazowy ale wyszedł negatywny... czy moge byc w ciązy??
Powrót do góry
okaa
Gość









PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kto ci lepeij powie czy jestes w ciazy jak nie test?

Dodano: Pon Maj 08, 2006 3:54 pm

oczywiscie nie liczac lekarza..

--- edit by Paweł:
Prosze edytować swoje posty a nie pisać jeden pod drógim
Powrót do góry
olaaaa
Gość









PostWysłany: Pon Maj 08, 2006 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiscie nie liczac lekarza..
Powrót do góry
anula#25TX
Gość









PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 4:24 pm    Temat postu: mama notka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To żę odpisuje to jedno a że pilnuje porządku to [b][u]drógie[/u] [/b]Wink

Co do poziomu wypowiedzi. Czasem ręce opadają i to nie w tedy gdy ktoś kompletnie nie ma podstawowej wiedzy lecz gdy domaga sie załatwienia wszystkiego za niego. On napisał 3 zdania rozkazujace i trzeba wszystko ułożyć po jego myśli. To troche dziwne i irytujące.

Moze zanim ocenia sie poziom innych warto sie zastanowic nad wlasnym poziomem?
Powrót do góry
dota



Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 10:57 pm    Temat postu: co to moze znaczyc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko: jaki sluz wydobywa sie z pochwy jesli jest sie w ciazy?bo ja zauwazyłam na swojej bieliznie taki brazowy albo zolty sluz.A okres miałam 18lipca a skonczył mi sie 22lipca. Ale nie kochałam sie z chłopakiem tylko on mnie piescił a ja siedizałam mu na kolanach.Dodam ze odczuwam lekkie nudnosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli nie kochalas sie ze swoim chlopakiem,piescil Cie i siedzialas mu na kolanach to na 100% nie jestes w ciazy!A co do tego sluzu ktory cie niepokoi to moze nalezaloby udac sie do ginekologa!Dziewczyny na tym forum wszystko jest...poczytajcie jak moze dojsc do zaplodnienia,troszke wysilku(dla tych ktorzy nie lubia czytac Wink )a spokoj duszy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te nudnosci?czy one cos znacza?i jakos tak dziwnie brzuch mi sie powiekszył.Co jest tego przyczyna?Chociaz brzuch juz przed okresem nieco mi sie powiekszył.Prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te nudności to pewnie zdenerwowanie Smile

nie martw się wszystko jest okej.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te nudnosci i powiekszony brzuch na pewno nic nie znacza?
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno nie.Nudnosci nie pojawiaja sie na samym pocztku ciazy,a brzuszek ez nie rosnie tak od razu.U mnie delkatnie powiekszyl sie dopiero w 3 miesiacu,ale to bardzo delikatnie(tlko ja to widzialam-moze bla to sila sugestii)Spokojnie,raczej nie mialas mozliwosci zajscia w ciaze wiec po co sobie cos wkrecac?pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Strona 2 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group