Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:35 pm    Temat postu: jo-anna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iwka, na poczatku tego tematu anetka napisała ze jest go wiecej....przynamnije to wiemy....zastanawiam sie tylko jak wyglada...? wie ktoś????!!!!
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest taki troche mętnawy,czasem białawy - kiedy wystepuja uplawy(bardzo powszechne w ciazy )

iwka - to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety - niektóre maja go wiecej,inne maja "sucho" - zalezy od organizmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Betka



Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 4:40 pm    Temat postu: Miesiączka,śluz .....ciąża?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie:31 sierpnia uprawialam peeting rekami z moim chłopakiem ale bylismy całkowicie ubrani.Pózniej okres spożnil mi sie 5 dni(ale wczesniej byłam nad morzem a pochodze ze sląska,wiec moze dlatego),i normalnie regularnie potem okres miałam tak jak miał byc z bólami takimi jakie mam w czasie okresu.A teraz mam dostac okres i strasznie sie boje bo mam 17 dzień cyklu i mam taki biały sluz(cykl mam 26 dniowy).A wczoraj bolały mnie wargi sromowe i pochwa.Czy to objawy przed miesiączką czy ciąża?????Błagam odpiszcie jak najszybcie~!! Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze to objawy infekcji. Powinnas jak najszybciej udac sie do ginekologa ktory zbada cie i przepisze ci leki. W ciazy napewno nie jestes bo w opisany przez ciebie sposob w ciaze zajsc sie nie da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Gość









PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 5:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak samo uwazam,nie ma mozliwosci zebys byla w ciazy.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak infekcja??przeciez podobno bialy śluz jest w czasie owulacji??A ja mialam przez jeden dzień taki bialy jak bialko kurze(surowe).Wiec co to moze byc??
Powrót do góry
Aga xs
Gość









PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie bialy sluz wystepuje podczas owulacji,ale nie przez jeden dzien,wiec w twoim przypadku to raczej infekcja.Radze isc do lekarza,jesli nie jestes pewna co to jest.
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 17, 2006 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hym...białko kurze surowe jest przeźroczyste a nie białe. Taki śluz nie znaczy niczego złego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioolek_15



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Racibórz
PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 8:59 pm    Temat postu: Dziwny śluz, czy to ciąża? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cztery tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem, teraz jednak spóźnia mi się okres, już ponad tydzień, zamiast okresu pojawił mi się taki gęsty biały śluz w grudkach (jest gęsty jakby klej w sztyfcie), czy to może oznaczać że jestem wciąży? Bardzo się boję, i proszę o pomoc!
_________________
Weronika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to wygląda na upławy - przejdź sie do ginekologa w celu wyjaśnienia sytuacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 5 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group