Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śluz podczas ciąży ..?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udaj sie do pediatry i powiedz o tym co Ci dolega,opowiedz mu o bolu brzucha i nudnosciach,moze skieruje Cie do jakiejs poradni,albo ewentualnie sam zaproponuje jakies leki(w co watpie)W ciazy nie jestes poniewaz jest to niemozliwe przez siedzenie na kolanach nie moglo dojsc do zaplodnienia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak lezałam obok mojego chłopaka i on trzymał noge w moim kroczu to chyba przez cos takiego nie zaszłabym w ciąże prawda?
Powrót do góry
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno,proponuje ci poczytac jak dochodzi do zaplodnienia,bedziesz wtedy spkojna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko ze strasznie mnie nie pokoi ten moj brzuch bo robi dir jakis wiekszy i mam tez nudnosci(przewaznie rano)
Powrót do góry
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:11 am    Temat postu: Jaki śluz jest u kobiety w ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, chcialam sie zapytac czy ktos wie jaki sluz ma kobieta w ciazy?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydzielina w okresie ciazy(juz w pierwszych tygodniach) jest obfitsza niz zazwyczaj.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli jesli ja po niedawno odbytym stosunku oczekuje okresu i mam bardzo gesty i bialy sluz to znaczy ze nie jestem w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fasolka, gęsty i biały śluz oznacza dni niepłodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja spytalam czy moge byc w ciazy... bo sluz to raczej sprawdza sie przed stosunkiem i chcialabym wiedziec czy mam sie czyms martwic majac taki sluz po stosunku!! HALO?


----edited by Yalissea

Grzeczniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam takie pytanko czy w czasie ciazy sluzu jest wiecej czy mniej niz zawsze? bardzo prosze o odp poniewaz jest to bardzo wazne dla mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 4 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group