Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

słabe ruchy płodu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to Twoja 1wsza ciaza? jesli tak to lada dzien powinnas poczuc. nie stresuj sie tak mocno Sad nerwy w ciazy nie sa wogole wskazane Sad
czasem nawet w 24tc i pozniej kobiety wyczuwaja ruchy..na wizycie sie wszystko okaze:) nie martw sie na zapas i postaraj wiecej usmiechac a nie zloscic Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie musi wcale byc tak jak napisali gdzies tam Smile kazdy organizm jest inny , tak jak napisala Wind mozesz poczuc ruchy nawet dopiero w 24 tygodniu Smile nie stresuj sie tak, ale wizyta kontrolna nigdy nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z dziewczynami,niczym sie nie przejmuj,bo u kazdej kobiety jest zupelnie inaczej.Niby wszedzie pisza,ze przy pierwszym dziecku kobieta czuje ruchy po 20 tyg,a ja poczulam w 17 tyg,wiec bardzo wczesnie,nawet lekarze byli zdziwieni,wiec nie patrz na to co mowia czy pisza i sie nie stresuj.Jestem pewna ze lada dzien poczujesz male motylki w brzuszku,bo pierwsze ruchy wlasnie tak sa odczuwalne.Oczywiscie nie zaszkodzi powiedziec lekarzowi o swoich watpliwosciach,ale napewno szybko zostana rozwiane.Zycze zdrowka i mocnych kopniakow. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majchrzak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczujesz ruchy dziecka napewno...na poczatku ciazko bedzie Ci je odroznic od przewracania i bulgotania w przuchu. Widocznie masz grubsza skore i dlatego nie czujesz albo nie czulas tego wczesniej...Ja dokladnie poczulam swoje malenstwo w 22 tygodniu. A teraz jestem w 33 i moje dziewcze daje mi ostro popalic piastkami i pietkami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 11:06 am    Temat postu: słabe ruchy płodu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem otóz obecnie jestem w 24 tc. Od 20tc zaczełam odczuwac ruchy dokładnie i z kazdym dniem coraz mocniejsze. najbardziej wieczorem gdy lezałam dzidzia była brdzo aktywna potem juz o kazdej porze dnia kopała i to mocno było tak do wczoraj.... wieczorem gdy sie połozyłam juz jej nie czułam w nocy tez gdy sie budziłam,dzis rano jak wstałam zaczęło mnie to stresowac bo dzidzia wcale sie nie rusza i jest tak nadal poczułam jeden jedyny ruch ale bardzo delikatny... nie wiem co sie dzieje zaczynam sie bac i zastanawiam sie czy nie pójsc do lekarza... pomozcie bardzo was prosze Sad



-----edited by emilka-----
przeniosłam do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie powinnas isc ...;/ nie ma co czekac. skoro dziecko było aktywne i to bardzo a teraz prawie wcale?! a moze kopie tyle ze nie odczuwasz tak bardzo? jednak do lekarza nie zaszkodzi zajsc! i to predko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj,juz wszystko pod kontrola dzidzia sie rusza i nadrabia ten czas. dzwoniłam do mojego lekarza i kazał mi liczyc ruchy jezeli do wieczora cos sie zmieni to mam do niego isc ale juz wszystko w porzadku. pozdrawiam cieplutko i dziekuje za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufff ciesze sie Smile wyobrazam sobie jaki stres musiałas przezyc wiedzac ze niunka rusza sie jak piłkarz a tu nagle... cisza... Neutral Dzieki Bogu ok Smile powodzonka Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiakkk



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko jest w porządku i mi ulzyło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 8:02 pm    Temat postu: 17 tydz. ciąży ruchy dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wlasnie zaczal mi sie 17 tydzien ciazy i jeszcze nie czuje dziecka ani razu nie poczulam zeby sie ruszalo Sad . Jest to moje pierwsze dziecko no ale moglabym juz wreszcie poczuc moje malenstwo Smile. Jak to bylo u Was z tymi ruchami dzieciackow w pierwszej ciazy Wink jak je rozpoznalyscie czy odrazu wiedzialyscie ze maluszek sie wierci i to napewno on a nie inne dziwne zeby dobiegajace z ciala kobiety Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group