Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

słabe ruchy płodu

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:09 am    Temat postu: slabe ruchy dziecka w 39 tygodniu ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny
dzis bylam na wizycie u lekarza i kiedy badali tetno malego okazalo sie ze maly sie nie rusza po parokrotnym budzeniu nadal sytucja sie nie zmieniala -moj ginekolog powiedzial zebym sie nie martwila i zebym jutro przyszla do kontroli czy moze to byc cos zlego???


---edit by Wind_of_hope---
Prpsze pisac obok siebie max. 3 znaki przestankowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka wg mnie dla maluszka jest juz bardzooo ciasno i stad te mniejsze ruchy..gdyby było cos niepokojacego to lekarz napewno by Ci powiedział.
Ps- kiedy masz termin porodu?? bo chyba coraz blizej Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mala chwile przed porodem przestala sie praktycznie wogole ruszac,wiec mysle ze to juz baardzo blisko.Trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej
termin mam na 14.06.
Mam nadzieje ze to nic nie groznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo to jeszcze 10 dni Wink dasz rade,chociaz wyobrazam sobie ze musi Ci byc potwornie ciezko..powodzenia i zdrofka zycze Exclamation odwiedz nas jak bedzie juz po wszystkim Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napewno napisze jak juz bedzie po wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justynna spokojnie to na pewno nic groznego trzeba myslec pozytywnie.A poza tym jestes juz tak blizutko ze nawet gdyby cos sie tam zaczynalo dziac to wywoluja porod i masz maluszka przy sobie.Termin masz za 10 dni wiec spokojnie moglabys juz teraz urodzic.Ale mi sie wydaje ze to poporstu malenstwo ma ograniczone miejsce i juz jest gotowe wiec sie mniej rusza.Nie matw sie jakby to bylo cos zlego to lekarz nie odsylal by Cie do domu tylko od razu kladl do szpitala,wiec spokojnie po co sterowac siebie i kruszynke.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justynna



Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamo Julki mysle ze masz racje
Dziekuje za slowa otuchy i pozdrawaiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez sie zgadzam z dziewczynami,tym bardziej,ze im blizej porodu to wlasnie ruchy dziecka sa coraz mniej odczuwalne.Moj synek wiercil sie cale dnie i noce,bylo to uciazliwe i malo przyjemne chwilami,a jak juz sie znalazlam na porodowce to bylam w szoku,ze ledwo co czuje kopniaki swojego synka.Poza tym tak jak napisala mama Julki to gdyby cos bylo nie tak to lekarz natychmiast skierowal by cie do szpitala.Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 4:51 pm    Temat postu: dlaczego nic nie czuje?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Jestem w 21 tyg ciąży i nie czuje ruchów maleństwa Sad rzadnych nawet najmniejszych, wszędzie czytam że do 20 tyg powinno sie coś poczuć. Powiedzcie mi czy to może być wina nadmiernych nerwów (ostatnimi czasy mam ich aż nad to Sad ) Jak to było u was z tymi ruchami?? Może pamikuje ale zapisałam sie na środe do lekarza, na konterole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group