Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozmiar prezerwatywy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuję napewno a o zawodności Unimil słyszałam dlatego testowaliśmy tylko raz tak z ciekawości i na szczeście nie pękła choć Durexs raz tak ale i tak uważam że są najlepsze a jak wypróbujemy tych sensations to myślę że będę jeszcze bardziej chwalić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiedziemka



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warmia
PostWysłany: Pią Maj 16, 2008 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

unimile się zsuwały, podczas gdy durexy siedziły sobie grzecznie na miejscu, więc wolę te drugie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
retroman



Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie pewnie wielokrotnie wałkowane ale zawsze lepiej zapytać doświadczonych.
Jakie prezerwatywy najlepiej kupić przy wymiarach:
-długość 15-16 cm
-obwód 13 może trochę więcej
Liczę na odpowiedź i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziom44



Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 10:58 pm    Temat postu: Dlugosc?!. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałem tutaj dużo tematów na temat długości, rozmiarów itp, itd.
Mam parę pytań Razz
1. Jaka może być najmniejsza długość członka na którą już można kupić Gumkę. Rolling Eyes
2. Jaka gumkę z firmy durex ( nazwę ) polecacie na 1 raz żeby było bezpiecznie i wygodnie ? Razz

to na razie tyle Very Happy


------edited by emilka-----
to skoro widziałeś tyle tematów, to czemu się nie dopisałeś tylko nowy walisz?Wink przyłączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 8:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym poleciła Extra Safe ale od jakuiegos czasu durex wycofał srodek plemnikobojczy zawarty w tej gumce Neutral yyy wiec moze zwykłe classic? bo arouser,ultra thin, performa moga peknac.. ;/ ..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziom44



Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to chyba Classic będzie najlepsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziom44



Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo Extra saft , bo więcej bezpieczne, ale czy to będzie mniej przyjemności ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qmpel



Dołączył: 02 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 8:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czym sie martwisz? Spróbuj durex classic powinny byc OK!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym polecił z nawilżeniem, są bezpieczniejsze ponieważ są mniej wrażliwe na siłę tarcia - mają lepsze smarowanie xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a możesz podać jakieś nazwy tych z nawilżaniem bo jeszcze ich nie testowaliśmy Wink a może warto Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 4 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group