Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozmiar prezerwatywy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tarzan



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 2:42 pm    Temat postu: Rozmiar prezerwatywy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdeczenie!
Mam problem: nie wiem jaka prezerwatywe wybrac.
Moj członek w zwodzie ma ok. 17 cm.
Co polecacie??
Jaki rodzaj??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprobuj poradzic sie pani w aptece Wink
Hm... w sumie jak standordowy moim zdaniem Very Happy zalezy od grubosci, takie jest moje zdanie, bo niby te durexa EXTRA SAVE - niby takie bezpieczne jak sama nazwa wskazuje, a jednak sa szersze i luzniejsze, co moze spowodowac ssuniecie sie :/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tarzan



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale na gumach jest napisane dlugosc 205 mm... czy sa rozne rozmary jednego gatunku np. durex save??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma.
rozne rozmiary sa ale to kazdy rodzaj ma swoj staly rozmiar.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:59 pm    Temat postu: w. long Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzasz (17)?
Kup i przymierz.
Długość nie ma tu nic do rzeczy.
To jest wymiar maxymalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieustraszona



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeczpospolita Polsa
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 8:55 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem moj mezczyzna ma barzdo malego czlonka w zwodzie okolo 4 cm szukalismy i nie ma nigdzie takich małych prezerwatyw pomozcie co mam robić! czy go zostawic chcialabym juz wspolzyc. Czy ktos słyszal o mini kondonach???? Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej sorka ale ile on ma lat?? jeżeli ma ponad 18-19 to nie jest normalna wielkość i chyba powinen iśc na konsultacje do lekarza specjalisty.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tarzan



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
no wiec durex extra save okazały się bardzo dobre.
nie osuwały się ani nie pękły.
zatem moge je polecić i nie przejmujcie rozmiarem jak jest np. 20 cm a macie 17 cm, to nie ma znaczenia.
pozdrawam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 28, 2007 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywscie ze sa extra Wink ale nie kazda gumka nawet Durexa jest super wytrzymała...czasem pekaja Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DziUmik



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie Pytanko Sad Chciałbym pierwszy raz to zrobić z dziewczyna ona mówi że mam się zabezpieczyć a ja mam wzwodzie 13 cm poradzcie mi jaką prezerwatywe mam kupić bo mi chyba wszystkie zlecą;/;/;(
[/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group