Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozmiar prezerwatywy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pon



Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam nowicjuszka. Dzięki za pomoc, jesteś kochana Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yvainalin



Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też mam pewien problem z prezerwatywami. Otóż zazwyczaj kochamy się z dziewczyną bez gumek ponieważ bierze ona tabletki ale zdarza się, że nie wyrobi się z wizytą u ginekologa no i potrzebujemy innego zabezpieczenia. I tu zaczynają się schody. Kiedy zakładam prezerwatywę owszem - rozwija się cała i ładnie leży... a nawet za ładnie. Po kilku sekundach czuje uścisk na członku a chwilę potem cała krew ucieka z powrotem z główki do głowy że tak powiem. Korzystaliśmy do tej pory z większości Durexów (tych o standardowych rozmiarach) jak i Unimili ale historia powtarzała się właściwie za każdym razem. Mój członek jest dosyć długi bo ma nieco ponad 20 cm długości ale chyba mieści się w rozmiarówce typowych gumek. Co do obwodu to nigdy nie mierzyłem ale wydaje się całkiem "normalny" Smile W sensie, że ani wykałaczka ani maczuga. Dodam, że gdy zaczynałem swoje przygody z sexem to używanie gumki nie sprawiało takich problemów. Tyle że wtedy mój rozmiar był dużo mniejszy. Stąd wnioskuje, że chodzi właśnie o niego.
Teraz pytanie: czy chodzi o rozmiar kondoma czy może ze mną coś jest nie tak? xD I gdzie można kupić gumki w większych rozmiarach bo rozglądałem się w kilku aptekach, marketach i sex shopach ale takich Trojanów Magnum czy Durexów XL nigdzie nie znalazłem a chciałbym przetestować. Dodam, że zakupy przez internet to opcja mocno ostateczna bo po prostu z tego rodzaju zakupów nie korzystam wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej idź do apteki i poproś zeby zamówili.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tors-sama



Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 4:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie mój penis ma długość 13 cm (z hakiem) i szerokość 4 cm (mierzyłem linijką xD). czy Durex Close Fit będzie nadawał się w zupełności... Czy spokojnie mógł bym używać bez obawy, ze się osunie Durex Classic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 18, 2012 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Classic powinny byc dobre.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arag



Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaką dobrać prezerwatywę na penisa dł 16cm i obwód 15cm, unimil ultra safe nie dałem rade nasunąć z durexami extra safe też był problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To kup klasyczne durexy. Extra safe czy ultra safe sa grubsze stąd problem.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lorengus



Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14,5cm długości i 9,5cm w obwodzie przy wzwodzie. Czy Durex Extra Safe nie będa zbyt luźne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

raczej nie.
mozesz kupic jescze zwykłe classic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barabas



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Przeczytałem wcześniejsze strony i ogólnie tematy o rozmiarach prezerwatyw i muszę przyznać, że kompletnie zgłupiałem.
Na każdej stronie bądź na rożnych forach do każdej prezerwatywy podają rożne średnice.Jedyna co do której wszyscy są zgodni to durex close fit 49 mm. Jeżeli chodzi o durex classic lub extra safe to jest tak ,że raz widzę średnica 52 po czym wchodzę na inna i jest średnica 56,extra safey tak samo mało tego gdzieś ostatnio już tez widziałem ze te maja 54mm.
Inne gumki podobnie raz piszą ze standardowe maja 56 po czym zaraz gdzieś pisze ze 52 lub 53mm.
Następnie wyczytałem że dla dużych kalibrów jest średnica 57mm i jak tu nie zgłupieć.
Kupilem w ostatnio w sklepie Durexy classic i na opakowaniu podana jest srednica 56mm Rolling Eyes .
Nie wiem jaka wiedzę posiadają tutaj Panie w tym temacie ale widzę, że wiekszosci polecajcie classic i extra safe nawet po obwodach 9 -10 cm.
Sam mam 11-12 i te classici są dla mnie za luźne.
Więc może cos z unimila np Skyn myślę ze lepiej mieć ten komfort i dobrze dobrana niż takie "extra safe" ,które zsunie się podczas stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group