Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozmiar prezerwatywy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chyba bez przesady. Wink Według mnie 13 cm spokojnie mieści sie w normie.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 4:22 pm    Temat postu: taki bajer Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wyszukiwarce znalazłem mały rozmiar, tak było opisane :
Durex Close fit

Wykonane z naturalnej gumy lateksowej, nawilżane, zakończone zbiorniczkiem. W kolorze koralowym, o prostych ściankach. Ściśle przylegające do członka.

Średnica: 49mm
c. 5,99zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DziUmik



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh czyli nawet jak kupie pierwszą lepszą prezerwatywe nie mam na myśli Tych za 2,50 tylko za 7 Very Happy<lol2> to mi nie będzie zaluź
na tak??

A i w obwodzie mam 11-12 troszke mam pietra że ehhh sama zrozum kompleksy a jak bedzie zaluźna to się spale ze wstydu:(



---edit by Wind_of_hope---
Jesli chcesz cos dodac uzyj opcji "zmien"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyny sposób jaki przychodzi mi do głowy, żeby Cię uspokoić: po prostu kup i przymierz. Wink Będziesz spokojny i wszystko będzie w porządku.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze rozwiązanie Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DziUmik



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby tak ale boje sie ze to mnie moze pogrążyć a nie uspokoić jak będzie za dużaSad

Prędzej pogrąży bo jak bedzie zaluźna:(ehhh ona mi spadnie:(


---edit by emilka---
jesli chcesz coś dodać użyj opcji "zmień". znajduje sie w lewym górnym rogu każdego Twojego posta:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bądź optymistą - a może bedzie jednak dobra? szklanka jest w połowie pełna a nie w połowie pusta, si? Wink

jak nie spróbujesz, to się tylko będziesz zadreczał. chłopie, troche odwagi. bedzie dobrze Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DziUmik



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki teraz czuje ze musi pasować nie ma wyjścia bo jak nie to złoże reklamację:Dhihi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kriters88



Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 01, 2008 1:03 am    Temat postu: JAKA PREZERWATYWA????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim pomozcie. moj rozmiar penisa to 13cm w obwodzie 5.4cm jaka mam uzyc prezerwatywe? Bo te ktore maja w obwodzie 5.4cm sa jakies luzne


-----edited by emilka------
przyłaczyłam do tematu, dotyczącego rozmiarów prezerwatyw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
derx



Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc... mam zapytanko??? mam czlonka dlugosci 15cm i objetosci 13,5cm jaki rozmiar prezerwatyw radzicie???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Strona 2 z 35

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group