Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z potem - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slusek
człowiek jest tak genialnie zbudowany, że jak mu jest za ciepło to się poci. nie wiem czy uważałeś na lekcjach biologii ale o tym była mowa.
organizm poprzez pocenie się zapobiega przegrzaniu organizmu.
dziwne by było gdybyś się nie pocił.
a to, że pocisz się na całym ciele wynika z tego, że posiadasz komórki łojowe/ potowe.
co do wyprysków- zacznij się myć odpowiednimi kosmetykami, dobrze sprawdza się mydło z siarką i otrębami .
na nadmierną potliwość pomaga szałwia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 napisał:
Slusek
na nadmierną potliwość pomaga szałwia .


No właśnie też tak słyszałem. Tylko jak ją stosować? Robiąc okłady, pijąc, czy łykając jakieś tabletki z szałwią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pije się napar z szałwii. Kupisz gotowe mieszanki w aptece lub sklepie zielarskim.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tabletkach PerspiBlock?? Bo właśnie przeczytałem, że w nich jest też duża dawka szałwii, a jednak łykanie tabletek jest wygodniejsze niż parzenie naparów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję te tabletki już prawie 3 miesiące i efekty są naprawdę widoczne. To prawda, że jest w nich szałwia ale nie tylko. Ogólnie pocę się o wiele mniej, zwłaszcza na plecach \, co strasznie utrudniało mi życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też słyszałam, że tabletki PerspiBlock są super na problemy z potem i to w dodatku wszędzie; na twarzy, pod pachami, na plecach, nawet nogach.. ba przecież tam antyperspirantem nie będziemy sie smarowac Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi i pomoc. Chyba skuszę się na PerspiBlock bo naprawdę sporo pozytywnych opinii przeczytałem. Poza tym to, że nie zadziałały na kogoś innego, nie znaczy, że nie zadziałają na mnie. Działanie każdego leku jest kwestią indywidualną i mam nadzieję, że PerspiBlock mi pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AthisX



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 1:31 am    Temat postu: Brzydki zapach stóp! Pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem ze swoimi stopami. Otóż po włożeniu butów strasznie mi się pocą i wydzielają brzydki zapach Neutral Mam ten problem już od około 3 lat. Początkowo się tym nie przejmowałem i żyłem myślą że to samo przejdzie za jakiś czas. Jednak minęły 3 lata a stopy coraz bardziej się pocą i śmierdzą. Zaczynam się o siebie martwić! Mam 16 lat, za niedługo będę miał dziewczynę..Ale jak tu do niej jechać z takimi stopami?! Wystarczy mi pół godziny w butach i stopy już brzydko pachną! Coraz częściej o tym problemie myślę i zaczynam już tracić nadzieję że kiedykolwiek się z tego wyleczę. Używałem specjalnego dezodorantu do stóp ale to i tak mi nie pomogło. Jeszcze większym problemem są rodzice, którzy mi nawet nie pomogą!! Ich ten problem nigdy nie dotknął i nie wiedzą jak to jest. Ciągle tylko powtarzają ''myj nogi a to samo przejdzie''. Ich słowa oraz codzienne mycie stóp mi nie pomagają, dlatego nie wiem już co robić! Moje nadzieje na wyleczenie tego powoli sięgają zera :/ Błagam, doradźcie mi jak mam swoje stopy wyleczyć raz na zawsze!

Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a probowałes dezodorantow do stop z firmy Scholl ? to naprawde dobra firma. posiada bogata serie roznych kosmetykow do stop. moze warto sie przejsc do lekarza?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 7:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również słyszałam o tym tabletkach pozytywne opinie-hamują pocenie się na całym ciele. Jeśli chodzi o pachy-polecam antidral-dość silny środek z apteki. Trzeba jednak z nim uważać, bo w nadmiernej ilości potrafi nawet uszkodzić naskórek pod pachami, dlatego trzeba go z umiarem i wyczuciem dozować. I najlepiej na noc, ponieważ może nieodwracalnie farbować ubranie.

Ale działa na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group