Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększone węzły, przewlekła pokrzywka,drganie rąk

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ziarnicę już sobie mogę odpuścić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
Na tym etapie nic nie wskazuje na takie podejrzenie.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tam gdzie mnie kłuje, pod mostkiem, a nad przeponą, w takim miejscu coś stwardniałego wyczuwam.
Nie wiem co to jest, może to byc przepuklina? I drugie ważne pytanie: CZy może to być wyczuwalny węzeł? Czy węzły w brzuchu da się wyczuć palcami????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
W tym miejscu odczuwalne zgrubienie jest prawidłową budową anatomiczną.Aby cokolwiek stwierdzić nieprawidłowego w jamie brzusznej należy wykonać badanie fizykalne oraz wykonać usg.Zmiany w węzłach chłonnych może ocenić lekarz,często ludzie mylą różne zmiany z powiększeniem węzłów.Nie można ocenić to co u ciebie jest podejrzeniem jest zmianą chorobotwórczą.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar
Ale ja tego zgrubienia wcześniej nie miałem w przeponie, boli mnie to, jak to dotykam. Chodzi mi tylko o to, czy to mogą być powiększone węzły? Mogą, wiem, że nie muszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez badania nie można ocenić ale nie węzły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar

Głupia mysl mi do głowy przyszła, może to być guz trzustki? nowotwór? Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
co jeszcze sobie wynajdziesz?
przecież miałeś miesiąc temu wykonywane badanie krwi i crp. przy raku trzustki pewnie by było znacznie podwyższone.
ja też mam takie zgrubienie jakie opisujesz i żyję. jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy żeby z tego powodu podejrzewać raka.
może zamiast latać na badania przejdź się do psychologa- bo takie wmawianie sobie chorób nie jest normalnym objawem.
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry, ja zdaje sobie sprawę, że to może dziwnie brzmi co pisze, ale ja naprawdę się tym denerwuje :/

Gosia85 no takie zgrubienie to jakby na przeponie, boli przy nacisku Sad Nie wiem, tak tylko pomyślałem o raku trzustki, bo właśnie czytalem cały wieczór o nim :/ Pisało coś o żółtaczce, że w 90% przypadkach wystepuje, biegunka, zaparcia, ale ja tego nie mam, czuję się świetnie, przed chwilą temp zmierzyłem 36,3 więc w normie.
Od tygodnia codziennie na rowerze 20km robię, uspokajam się wtedy jak nigdy.

Ale drżenie rąk jest nadal, np. teraz jak nad klawiaturą trzymam to drżą, jak esemesy dziś pisałem to samo :/ Ale to raczej nic z nowotworem prawda??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
Zacznij stosować magnez,kwas foliowy,(w aptece bez recepty) a po kilku dniach będzie dużo lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group