Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Powiększone węzły, przewlekła pokrzywka,drganie rąk

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

acer90
drżenie może występować przy silnym zdenerwowaniu i niepokoju. a wydaje mi się, że jak tak myślisz o chorobach które mogą Ci dolegać to to musi wywoływać napięcie. lub najpierw jest napięcie - potem wymyślanie chorób- a potem trzęsące się ręce.
mogą też być objawem nadmiernego zmęczenia - chociażby tak dużym wysiłkiem fizycznym.
warto pamiętać żeby na bieżąco uzupełniać płyny- pij minimum 2-3 litry wody dziennie. i zacznij łykać witaminy.
wskazane przy wysiłku fizycznym no i przy przesileniu wiosennym Smile
myślę, że jesteś zdrowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za rady. Będę się tego stosował, z magnezem etc.
A z tym zgrubieniem przeponą dać spokój?? Sprawdziłem dzisiaj tak anatomię, nie wychodzi to na trzustkę, trzustka niżej chyba jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
acer90



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 27
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znowu ja, sorry, że męczę tak długo.
Co do swędzenia, jest ok, biorę tabletki, od 3 tyg spokój.
Ustaliłem przyczynę kaszlu, mam problem z barkiem, jest on bardziej do przodu, co powoduje ten kaszel. Od miesiąca się prostuje, zero kasłania.
Jest pewien problem z węzłami. Macam się pod pachą, z prawej strony jakby taka kulka była, nie wiem, pamiętam, że kiedyś już ją miałem, ale jakby miejszą... Lewa strona jest wporządku, tylko ta prawa...
Co zrobić? Może sugerować na chłoniaka, skoro jest kulka już pod pachą?
Ogólnie czuję się już lepiej niż np. 2 miesiące temu, tylko to znowu mnie zmartwiło.

Zrobiłem ostatnio badania ASO i bilirubine, bo dermatolog zlecił przez tą pokrzywkę, oby dwa wyniki ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group