Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łobuz to niech mężulek Ci pomoze.
chyba ze w pracy jest o tej porze..
biedna TY.
wszystko na TWojej głowie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justyna faktycznie teraz dojrzałam , masz 3 łobuziaki!!
Laughing Shocked woooow

ja tylko jednego a czasem nie wiem czy nie zeświruję
ale wiem , że jeszcze jedno bym chciała


łobuz ja mam taki dżes też często, mój mały jest cały czas ze mną i czasem nawet siku nie da zrobić

teraz śpi, ale niewiadomo jaka będzie nocka

a oczka to ma suuuper - jestem w nich zakochana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lobuz moj tez dzisiaj marudny, prawie nic nie spal a teraz go przez 2 godz usypialam a znajac jego to za godzine sie obudzi. W nocy budzi sie co 2 godz na cyca a potem zasnac nie moze. Kiedy to sie skonczy Laughing
Wierze ze sie poryczalam , ja tez tak niekiedy mam ale teraz coraz rzadziej. Po prostu taki typ mojego chlopczyka Wink

Justyna jak dajesz rade z 3 Rolling Eyes Ja z jednym mam problem Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja zawsze chciałam mieć trójkę Smile wiadomo że są chwile kiedy człowiek wychodzi z siebie ale ogólnie jest super Zuzia już jest duża chodzi do szkoły właśnie wczoraj robiliśmy ostatnie zakupy:-) a Łobuz ja też od jakiegoś tygodnia próbuje ograniczyć słodkie itp z różnym skutkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to justyna szacun dla Ciebie
ja jeszcze chcę jedno , może córcie się uda zmajstrować
mógłby jednak misiek podrosnąć troszkę

na razie się borykamy z ciągłym problemem spania - młody śpi jak mu się podoba, a ja już jestem zmęczona troszkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kubuś nawet ładnie śpi przynajmniej w nocy je koło 2 - 4 a potem to już nad ranem. Bo w dzień to już gorzej ale nie narzekam a co do różnicy między dziećmi to mi się zawsze wydawało że jak jest mniejsza to się lepiej dogadują. Ale jak Krzyś się urodził Zuzia miała prawie 3 lata i była praktycznie samodzielna umiała jeść ubrać się sikała sama. A teraz było niecałe 2 lata różnicy i Krzyś dopiero teraz zaczyna jeść i ubierać się sam na tyle żeby nie trzeba było mu pomagać a pampersy dalej nosi to tyle moich obserwacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój Michał się potrafi 6 razy obudzić

chcę aby mały już chodził i abym nie musiała go nosić jak będę z brzuchem Laughing

a z resztą nigdy nie wiadomo kiedy się kolejne przytrafi .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Justyna, no to weteranka jesteś! Ale pewnie i my dojdzielmy do takiej wprawy, jak Ty!

wind, mąż pomógł, sprzątnął całą górę, a ja nie mogła dołu calusieńki dzień ogarnąć... Ale w końcu dałam radę.

anetko, co do nocy, to ja mam luz-blues. Mały budzi się różnie, jednym razem 2, innym 4 razy, ale po cycaniu zawsze od razu zasypia. Teraz przestał mi w nocy robić kupę, więc pieluszkę zmieniam dopiero nad ranem i przez to nie wybudzam go ze snu.

claudia, ja czasem też mam wrażenie, że NA WSZYSTKO brakuje czasu.

Ostatnie humory synka odbiłam sobie z nawiązką. Wczoraj wyruszyliśmy na spontana nad morze. Spędziliśmy świetny dzień, trochę zakupów, trochę plażowania, pogoda była cudna - zero wiatru nad samą wodą i słońce.

Mały cały dzień był tak zajęty wszystkim wokół, że nie miał czasu marudzić. A gdy jedliśmy z mężem flądry na obiad, zajął się ślicznie swoim nowym smoczkiem. Mam tak naładowane akumulatory po tym weekendzie, że jestem gotowa na kolejne cięższe dni.

A to my:


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po co z góry zakładać że te dni będą gorsze. Może synuś zrobi mamie niespodziankę i będzie małym aniołkiem Smile świetna fotka szkoda że my mamy tak daleko nad morze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no łobuz super wypad
my nad morze mamy też daleko, jestem z południa Polski
a jeszcze obydwoje auta nie mamy Sad

fota świetna


My byliśmy po wyniki badań z morfologii
wszystko prawie ok Confused

a o to mój łobuziak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 4 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group