Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no łobuz

leci hehe
mój mały to straaaasznie ruchliwe dziecię
jeszcze nie siedzi , ale każde dziecko ma swój rytm...
staram się tym nie przejmować Smile

ważniejsze aby był zdrowy

wrzucam fotę mojego telemaniaka



i liczę na więcej fotek waszych maluszków Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Moj Michalek juz troche spokojniejszy, mniej placze, usmiecha sie na glos( szczegolnie do mojego taty). Guga sobie, szczegolnie do zabawek i w nocy kiedy mamusia chce spac to on gada jak najety Razz Laughing Zaczal chwytac zabawki i wkladac je do buzi, raczki w buzi, pielucha w buzi i to ciagłe slinienie Smile fajny i grzeczny z niego chlopczyk sie zrobil w porownaniu z tym co bylo na poczatku. Chyba to prawda ze z czasem wszystko przechodzi. Chociaz od czterech nocy cycamy co 2 lub co godzine Rolling Eyes Ale za to w dzien zaczal sypiac, nawet zdarzylo mu sie 2 godz ciagiem pospac. Tylko te spacerki to jeszcze nie mamy wypracowane bo lezec nie lubi ...

Ja tez mialam przytkany kanalik, piers twarda , bolesna ale maly sobie z tym poradzil Wink

Lobuz sliczny Twoj Adas Smile jak tam grzeczniejszy jest ?

Claudia ale telemaniak Wink

A to moj Michas:)






_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 7:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetka - śliczny jest

nie martw się mój młody potrafi się też co godzinę obudzić
w wieku Twojego jak był to się budził nawet co 40 minut - ale ostro dajemy radę Laughing
chociaż czasem nie chce mi się wstawać

teraz to mój Michał mnie wywołuje MAMA

ale pamiętam te momenty o których piszesz , każda nowa rzecz, nowa umiejętność straaasznie cieszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanetka1910



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczynki:) pojawiłam się w końcu tutaj u Was:) u nas wszystko dobrze karmie małego butelką bo mam za mało pokarmu i się nie najadał./.szkoda:( z początku przystawiałam, go do piersi ale strasznie płakał a teraz nie chce bo z butli mu szybciej leci.. aa już przytył nawet dużo od czasu wyjścia ze szpitala bo waży 4380 takze nie najgorzej:) Ładnie się uśmiecha i wogóle jest słodziutki:) Troszeczke mamy problem z wysypką na twarzy ale pani dermatolog stwierdziła ze to trądzik niemowlęy i powinien niedlugo zejsc:) Dziewczyny a waszym dzieciaczkom tez tak szybko rosły paznokcie u rąk??My malemu obcinalismy juz 5 razy od kiedy jestesmy w domku..szok:)Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień tu nie zaglądałam i widzę że wątek się rozwija Smile claudia4you Michałek ma 7 mies i ma już 5 ząbków? My pół roku na karku i nie ma ani jednego ale chyba są w drodze Smile bo wszystko ląduje w buzi oczywiście poza gryzakiem. Ale Twój Bobas też tak pełza bo Kubuś raczkować nie umie ale jak mu rozłoże na podłodze koc żeby miał więcej miejsca niż w łożeczku taki na pół pokoju to zejście zniego zajmuje mu jakieś 2 -3 min Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj zanetka

justyna mój pewnie ząbkowanie ma po rodzicach, my w jego wieku też mieliśmy już ząbki Smile
a pełza Michał tej już jakoś od kiedy skończył pół roku, tyle że nadal lepiej mu idzie pełzanie do tyłu niż do przodu
ale nie poddaje się i próbuje

chciałabym aby chociaż już sam usiadł - ale na razie widocznie nie spieszy się mu do tego

chodzimy na rehabilitację , gdyby było coś nie tak, powiedzieli by mi
Michał ma asymetrię
nie umiem za chiny ludowe go prosto posadzić w wózku Confused

justyna , 88 to twój rocznik??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Justyna88



Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolskie
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mi w dowodzie dobrze napisali to chyba tak Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
claudia4you



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: cieszyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to justyna, mamy tyle samo lat - też jestem rocznik 88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

justyna i masz juz 3jke dzieci? Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, kobietki, to Wy młode siksy jesteście jeszcze! Laughing (Bez urazy!) Ja za to stara d...a, bo rocznik 80. Razz

claudia4you, ale słodkie oczyska ma Twój synio!

anetko, mój też się ślini, wkłada rączki do buzi i zmienia ton głosu.

My akurat jesteśmy przed kolejnym skokiem rozwojowym. Dziś mały dał mi takiego dżezu, jak mąż był w pracy, że ani obiadu, ani sprzątania nie dało się skończyć.

Normalnie mam dosyć dzisiejszego dnia... Na dodatek musiałam wstać wcześnie (wcześniej, niż mój syn!), bo dziś wyjeżdżała od nas moja kuzynka, jestem totalnie niewyspana... Oczy mnie pieką i jestem zła, jak osa. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pobeczałam sobie przez pół godziny, ale NIE POMOGŁO. Confused Evil or Very Mad Właśnie wypiłam podwójną meliskę. I obżarłam się ciastkami z płatków owsianych, pomimo, że od przedwczoraj postanowiłam uważać na dietę i nieco ograniczyć dojadanie między posiłkami. Mój syn dopiero teraz usnął od samego rana...

A teraz lecę chociaż trochę ogarnąć ten dom, bo mam wrażenie, że niedługo będę się o wszystko potykać... Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group