Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, my cały czas na cycu Smile
Mało tego! Chcę nauczyć Adasia pić z butli, bo za 1,5 miesiąca mam zamiar robić prawo jazdy a to oznacza wychodzenie z domu na kilka godzin. Odciągm więc codziennie laktatorem 100 ml mleczka i zbieram zapasy. Ale jest pewien problem: Adaś nie umie i nie chce! pić z butli, chociaż kupiłam mu specjalną, niezaburzającą odruchu ssania, ze specjalnym smoczkiem który przy piciu wydłuża się tak jak kobiecy sutek.
Dla niego tylko cyc istnieje. Nie wiem co ja bym zrobiła gdybym nagle nie mogła go karmić piersią - chyba by mi się zapłakał z głodu. Uwielbiam go karmić i cieszę się, że on tak to lubi i ładnie umie ssać, ale mam problem odwrotny niż większość mam! Rolling Eyes Nie mogę się ruszyćz domu, bo dziecię nie umie pić z butli! Co robić? Macie jakieś pomysły??

Tosiu, a kiedy Twoja Zunia przestała tylko jeść i spać, a zaczęła mieć okresy aktywności?
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu- mozesz napisac co tam masz ciekawego na recepte,moze jakos sie uda zalatwic:)

Lizelotko- oj to musisz probowac i probowac,az sie nauczy maly,na pewno w koncu zaskoczy Smile)))

Lobuz- biedny malutki Sad zabkowanie to wtretna rzecz,ze tez te dzieciaczki musza tak cierpiec Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas masakra...

Dziś wylądaowałam z małym u lekarza.
W nocy gorączka 40,9 st, czopki przeciwgorączkowe zadziałałby łaskawie po 2 godzinach i zbiły gorączkę do... 38,3 st...

Nie spałam prawie całą noc, czuwałam nad małym, co chwilę zmieniałam chłodne okłady z pieluszki na główce... Gdy tak mija godzina za godziną w nocy, to przez głowę przelatują miliony myśli... Było tak ciężko, że łzy same leciały mi z oczu pół nocy, a teraz wyglądam, jak stwór - nieprzespana, przeryczana noc...

Adaś ma infekcję dróg oddechowych, szmery na płucku i czerwone gardełko. Mamy antybiotyk. Pierwszą dawkę już przyjął, któą od razu zwymiotował, więc podałam mu jeszcze raz. Teraz Kurczaczek śpi...

Martwię się, bo od wczoraj nic nie je...
Tylko popija kompoty własnej roboty, a w nocy wydoił butlę mleka, nad ranem też, tylko trochę mniejszą. Boję się, że za bardzo opadnie z sił...

Jutro ma być już lepiej, jeśli nie - mamy prywatnie dzwonić do naszego lekarza.
Podobno takie bezobjawowe infekcje dróg oddechowych u maluszków są coraz częstsze - jedyny objaw to wysoka gorączka.

Wybaczcie, że tylko tak od siebie i że nie poodpisuję...
Padam na pysk...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łobuz wspołczuje zabkow --- i nas to czeka,a sie boje.
napewno wszystko bedzie dobrze! Smile
nie martw sie.
jejku te zabkowanie to cos strasznego Neutral
kiedy dziecku wyzynaja sie 1wsze zabki?
u nas rece sa w buzi non stop.
czasem tak pcha ze az sie dławi.


dzieki laski za pocieszenie.

wczoraj bylysmy u lekarza na szczepieniu.
i kolejna osoba mowi co innego.
juz mam metlik w glowie.
lekarka mowiła zebym karmila i swoim mlekiem jak i mm.
nic jej nie bedzie.
odciagam codziennie po 60-80ml wiec zdecydowanie za mało zeby ja wykarmic jak potrafi zjesc i 120.
ale to nic.
mam gdzies ta diete.
bede jesc pomału wszystko procz nabiału i orzechow, czekolADY.
podam jej dzis moje mleko bo od tyg nie jadła.\
mielismy zmienic mleko na inne ale tej samej firmy jednak nie zrobie tego.
tamto nowe jest od ulewania i zaparc a ona nam uleje raz na 2 tyg a kupy robi 1,2x dziennie, wiec kupiłam to co zwykle.
boje sie zmieniac jak od urodzenia je jeden rodzaj.

dziewczyny ja chce ją karmic cycka bo to fajne uczucie ale jak widze jak sie denerwuje bo krztusi ja pokarm to złosc mnie bierze na swoje durne cyce ze takie cisnienie maja
ale to nic.
odciagne dzis i jej podam, ciekawe czy nie zapomniała.

tak sobie mysle ze to nie sa kolki a moze skok rozwojowy ktory pojawia sie ok 6tyg zycia?
Zu jest nieznosna od jakis 4dni.
tylko na rekach usypia bo ja nauczyłam i teraz mam za swoje, jak odloze to od razu wyczuwa ze nie jest na rekach i wstaje i płacze,
tym samym wczoraj na rekach spedziła u mnie 4,5h - myslałam ze mi rece odpadna a kregosłup wykrzywi sie do reszty.
przynajmniej spokoj był Razz

najgorsze ze nie wiem co jej jest,
zje-płacz
w trakcie - tez
przewine - to samo.

pozniej po 30min nagle sie smieje i zapomina ze płakała...
Neutral
czy to nei skok?! :[
yhhhhhhhhhhhh

jakos to musze zniesc.

noce sa ok.
idzie spac o 21, wstaje o 24-1, nie wybudzamy juz .
potem chodzimy ok 1h i kładziemy do lozka, wstaje o 5-6 wiec jest jakis czas dla nas na odpoczynek.

---
Anetko jak z mezem? lepiej troche?

Lala Twoj Jamie tez był marudny na poczatku?


---

Wiecie co teraz robimy?
maruda marudziła wiec wsadziłam ją do gondoli i przyszlo mi do głowy zeby właczyc jej kołysanke z neta.
właczyłam, zerkam na wozek a ona spi! Razz
haaaaaaaaaaaa

teraz leci juz 10ty raz ta sama kołysanka a ona spi.
jestem dumna Razz Embarassed Mr. Green

Dodano po 2 godzinach:

temat zamykam,
pisac tu ->
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp130968.html#130968
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group