Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach, cz.3

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 8:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przerobisz większość z chorób wieku dziecięcego:).
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 9:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, jak chorobowo się zrobiło! Laughing

Wiadomo, nie jest łatwo mieć do czynienia z choróbskiem u dziecka, ale w sumie później człowiek nabywa doświadczenie i zupełnie inaczej reaguje, niż rodzic, którego dziecko nie choruje prawie wcale.

Mój mąż ma niestety w sobie wiele paniki, gdy Adaś jest chory...
Zamiast podejść do wszystkiego z rozsądkiem i pomagać małemu, jak powinien, on panikuje i niejednokrotnie muszę walczyć i z dzieckiem i z nim, by np. podać jakiś lek... Confused

Ale rozmawiałam już z nim kilka razy na ten temat i mu powiedziałam, że jeśli będzie tak się zachowywał, to go następnym razem pogonię, bo się zachowuje dosłownie jak ten nasz 3-latek... Laughing

Ciekawe, co się będzie działo, gdy będzie już dwóch Brzdąców?.. Laughing
Albo się nieco ogarnie, albo będzie panika podwojona! Laughing

tosia a wyniki są ok? Owulacja jest? Sprawdzałaś już?
Na pewno się uda i wkrótce będziesz się chwaliła II kreseczkami, po prostu niektóre kobiety zachodzą w ciążę od razu, a inne muszą trochę poczekać.

wind jak Zu dostanie się do tego przedszkola, to będziesz miała dobrze, że to tak blisko.

Anetko a może trafi się właśnie córcia?? Wink Wink
Ja muszę przyznać, że w drugiej ciąży miałam jeszcze silniejsze przeczucie, niż w pierwszej, że będzie chłopczyk. Cóż, chciałam nawet drugiego Smyka, bo myślałam głównie o Adasiu - dwóch braci się dogada, a brat z siostrą - z tym różnie bywa... Dlatego jak już spełniło się to moje pragnienie, pomyślałam samolubnie o sobie i zamarzyła mi się również córcia. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje wyniki nie są dobre. Prolaktyna w normie ale juz po obciążeniu jest bardzo bardzo mocno przekroczona. PCo jest nadal czy stosunek Lh do Fsh zaburzony. Brak owulacji i oprnosc lekowa. W skrócie -nic nowego niestety.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tosiu a bierzesz jakieś leki?
Ja w pierwszą ciążę zaszłam po lekach, tym razem zupełny przypadek.

Łobuz ja w pierwszej ciąży wcale nie miałam przeczuć co do płci, teraz mam Wink zobaczymy co z tego wyjdzie. Podobno bardzo zmieniłam się po twarzy, w poprzedniej ciąży nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 20, 2014 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetko a co przeczuwasz? synka? mi w ciazy z Zu włosy nabrały blasku,objetosci no i nie bylo zadnego pryszcza na twarzy itp..
a ponoc corka zabiera urode a syn dodaje. Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 9:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anetko nie biorę nic ze względu na ciągnące się perypetie zdrowotne. Została luteina bo bez niej nie mam okresu. Teraz idę do gina za jakieś 2 tyg. na coroczny przegla Laughing wiec odrazu o myślimy kolejny plan działania.
Co do płci to ja pomoc wyglalam ładnie. Dobrze się też ze sobą i ze swoim ciałem czułam. Co mnie zdziwiło to spowolnione odrastanie włosów . Golenie mogłam wykonywać raz w tygodniu.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyglądam gorzej. Cera szara, oczy podkrążone, włosy super wyglądają godzinę po umyciu potem to tylko tłuste strąki.
Z Michałkiem o ile pamiętam to tak nie miałam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Nie Maj 25, 2014 7:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei obydwie ciąże przechodzę identycznie - od samego początku! Laughing No, może tym razem skurczy trochę mniej, ale to akurat dobrze.

Mi też wiele osób mówiło, że wyglądam zupełni inaczej na buzi, ale ja tak nie uważam, bo wyglądam tak samo. Kobieta, gdy się umaluje, zawsze wygląda korzystniej, nie?.. To jedyna różnica. Laughing

A włosy mi rosną, jak szalone!.. Shocked
Znów nad czołem i z tyłu głowy mam "aureolę" z takich krótki odrostków, co mnie wkurza niemiłosiernie, bo nie ma jak tego upiąć! Mad

tosia trzymam mocno kciuki, żeby "przegląd" wyszedł najkorzystniej i za trafiony plan działania! Z tym wszystkim, co opisujesz, można przecież sobie sprawnie poradzić lekami. Wink

anetka kto wie, może i będzie panienka? Chociaż lepiej się nie nastawiać... Ja czasem miałam wrażenie, że niektóre osoby mi WSPÓŁCZUJĄ drugiego siusiaka!.. Shocked Jakby było to dla mnie jakąś tragedią, czy nieszczęściem... Shocked

A ja od początku, gdy Adaś przyszedł na świat, chciałam drugiego chłopca, bo myślałam głównie o Adaśku - żeby się moi mężczyźni dogadywali w przyszłości. Tylko teraz pomyślałam samolubnie o sobie... Embarassed I jeśli po porodzie będę na tyle odważna, to może postaramy się jeszcze o dziewczynkę?.. Mr. Green

**********************************************************

A CO TU TAKA CISZA SIĘ ZROBIŁA??

tosia
jak po wizycie????

Wczoraj byliśmy po raz kolejny rodzinnie na basenie.
Zauważyłam, że Adaś wreszcie w tym roku lubi się popluskać, bo wcześniej raczej za tym nie przepadał, co mnie dziwiło...

No i powolutku zaczynamy myśleć o trzecich urodzinkach. A pamiętam, jak niedawno to Zuzia tosi kończyła 3 latka... Leci ten czas...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Co tam u Was słychać dziewczyny? Jak dziewczyny?

Łobuz u mnie prawdopodobnie też drugi chłopczyk Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jejkuuuu hejjj dziewczyny!!! Wiekimnie tu nie bylo, ale nie zapomnialam o Was!!!Smile z tego co dalm rade wyczytac to Lobux bedxie miala chlopca, a AnETKA JEDT W CIAZY, ups wlaczyl mi sie capslock:) gratki laseczki:) dlugo kompa nie mialam, a przez telefon masakrs pisac I jakos czasu malo:) u nas ostatnie przygotowania do slubu:) dlatego tez taki burzliwy okres.nawet nie wiem co pisac, pytajcie:))))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group