Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach, cz.3

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 9:08 pm    Temat postu: Pogaduchy o maluchach, cz.3 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i kolejna strona:)

Jamie to wypluwa czasem marchewke,groszek,kukurydze,pomimo,ze lubi i je,ma czasem takie dni,ze nie i koniec,pluje na prawo i lewo,a nastepnego dnia juz je z powrotem. z jajecznica bylo to samo,zje pare lyzeczek ,oblizuje sie,smakuje mi i potem zaczyna nia pluc:D to jest normalka!Very Happy

Ogolnie ma faze teraz na wkladanie wszystkiego do pralki,nawet wyjal mi dzis cebule w worku i wlozyl to pralki,a moj telefon do kosza z brudnym praniem:P i nie moglam znalezc Very Happy

JA sie jakos dzis zle czuje,nie wiem,czy cos mnie bierze,oby nie,mam dreszcze i brzuch mnie boli,oby to nie grypa zoldkowa,nie mialam takowej z dobrych 15 lat i nie chceeeee!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala uuu to kuruj sie! Smile
ja tez nie miałam nigdy grypy zoładkowej Neutral

heh Jamie bawi sie w chowanego Wink
mama szukaj Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jelitowke mam raz w roku...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lala, nie daj się choróbsku! Smile
U nas Adaś nic nie wypluwa, ani razu mu się jeszcze nie zdarzyło Razz
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 10:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mojej też się nie zdarzyło wypluc. Pasibrzuch mały... zjadala wszystko. Teraz nie przelknie brukselki, chyba że listki w zupie:)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Ja potrzebuję o wiele dłuższych dni bo nie mam czasu nawet usiąść. Ostatnie wieczory to dramat bo idę uspiać Michałka koło 21:30 a zasypia koło 23 i potem to co się ruszę to on się budzi i jest płacz i kolejne usypianie do północy. A teraz dostał hydroksyzynę i śpi...
Od piątku ma gorączkę po 40 stopni, okazało się wczoraj że ma ostre zapalenie jamy ustnej.
Potrzebuję pomocy bo może któraś to przerabiała, dzisiaj jest gorzej mimo kupy leków bo chyba dostał ropnych zmian. Język obłożony, dziąsła napuchnięte. Ma leki przeciwirusowe, nystatynę, calcium, hasco sept i hydroksyzynę a stan coraz gorszy. Nie chce jeść, pić a gorączkuje dalej. Nie wiem od czego mogło mu się to zrobić Sad

Łobuz przykro mi Sad trzymajcie się ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dalam sie! Czuje sie ok! Dzieki dziewczyny! Zabrzmi dziwnie,ale napisalm sie kawy i od razu mi przeszlo:))))
Wspolczuej jelitowki raz do roku Tosiu!

Ojej Anetko,no ja nie pomoge. A co lekarz na to wszystko,dali leki,ale nic nie powiedzieli...kurcze biedak maly,jeszcze tyle lekow dodatkowo...zbijaj goraczke,rob tez oklady,chlodniejsza kapiel,ale nie zimna oczywiscie. Nie wiem jak pomoc...skad mu sie to przyplatalo? biedak:(
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak grzybica jamy ustnej toi koszmar ale zdarza się . Trzeba wyleczyc bo dziecko się meczy. Przy lekach powinien dostać "odgrzybiacz". NIe wiem czy masz Flumycon? Jest drogi ale skutreczny. Jesli się zdarzyło raz to przy kolejnych lekach dawaj zawsze to. Dodatkowo aphtin do pedzlowania. Mozna jeszcze pokusić się na robiony w aptece płyn na bazie chydrocortizonu ,antybiotyku i leków przeciwgrzybicznych.
A i przypomniało mi się jeszcze ...Neosine. Syrop na recepte .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia jak zwykle encyklopedia wiedzy Exclamation Mr. Green

anetko zdrowka dla Michałka,biedactwo...moze zjadl cos brudnego??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group