Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o maluchach, cz. 5

Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 1:23 pm    Temat postu: Pogaduchy o maluchach, cz. 5 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli możliwe, że X inne maluchy uważa za wrogów - no bo skoro one tutaj są, to MOJA mama rozmawia z ich mamami, a wolałabym, żeby z nikim nie rozmawiała, tylko była ze mną...

No i wyszło szydło z worka, że problem tkwi w zachowaniu rodzica, a nie w zachowaniu dziecka... Zrobiło mi się bardzo przykro, jak wind napisałaś, że mała aż krzyczy do mamy, by przyciągnąć jej uwagę, a mama daje swą uwagę "na odwal się"... Sad

Nie wiem, jak można spławiać własne dziecko dla własnej wygody i chętki poplotkowania... I w ogóle jak można spławiać własne dziecko!.. Shocked


U nas ospa w pełni rozkwitu... Jasiulek biedny cały wysypany...
Ale za to miał radochę, jak zobaczył Adasia! Był śmiech, był pisk, było szarpanie za włosy, otwieranie dzioba do całowania, aż się wzruszyłam...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łobuz napisał:
U nas ospa w pełni rozkwitu... Jasiulek biedny cały wysypany...

biedactwo.. a jak buźka? tzn jama ustna.. tez obsypana? czytałam ze tam tez krosty sie pojawiaja.. Sad
masakra.
a on sie drapie czy narazie go nie swedzi???


Łobuz napisał:
Czyli możliwe, że X inne maluchy uważa za wrogów - no bo skoro one tutaj są, to MOJA mama rozmawia z ich mamami, a wolałabym, żeby z nikim nie rozmawiała, tylko była ze mną...

tylko Łobuz ta sytuacja zdarzyła sie jeden raz, kiedy jej mama rozmawiała ze mna a ona tak ją ciągneła do zabawy.

wszelkie inne spotkania na placu koncza sie tak że X znajduje sobie starsze towarzystwo i za nim lata jak szalona a mama siedzi.

jeden jedyny raz uslyszałam że naprawde chce sie z nia pobawić.

Łobuz napisał:
Nie wiem, jak można spławiać własne dziecko dla własnej wygody i chętki poplotkowania

własnie poprzez to że daje jej wolna reke, ona robi co chce, zachowuje sie jak chce.
splawiła bo pewnie w domu robi to samo i tam działa taki układ a na placu juz nie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Łobuz napisał:
Nie wiem, jak można spławiać własne dziecko dla własnej wygody i chętki poplotkowania

własnie poprzez to że daje jej wolna reke, ona robi co chce, zachowuje sie jak chce.
splawiła bo pewnie w domu robi to samo i tam działa taki układ a na placu juz nie.


I tak to do mnie nie dociera...
Skoro mała szuka towarzystwa dużo starszych od siebie, to widocznie takiego potrzebuje... Jak bum-cyk-cyk ma niezaspokojone potrzeby...


Nie wiem, czy w dzióbku Jasio ma wysyp - a bo to-to da sobie zajrzeć?..
Ale dziś ostatni dzień wysypu, od jutra będzie z górki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łobuz skad wiesz ze ost dzien wysypu,jak to poznac???

a niech tam, nie chce mi juz sie pisac o X.
nie moja sprawa i nie interesuje mnie jakie ma potrzeby.ma matke,ojca,niech oni sie martwia jej zachowaniem
jedyne co chce to WARA od Zu.
bo jak ją ruszy to wkrocze juz do akcji.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 5:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie mam mam w planach zaszczepienie na ospę, u Pawełka może po roczku... Zobaczymy.
Mój Mochał też lubi towrzystwo starszych dzieci niż rówieśników. Ogólnie znowu ma tendencję do zabaw samemu... Wieczorem ostanio mi mówi że w przedszkolu bawił się sam. Znowu z rykiem wchodził na salę, bo jakaś dziewczynka płakała. Mam nadzieję że do szkoly mu przejdzie Laughing

Łobuz współczuję tej ospy. Gorączkuje jeszcze? Jak zabki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś u Jasia już wszystko zupełnie inaczej wygląda - zaczyna się faza strupka, zaognione kropki "zgasły". Smile Właśnie odsypia od 2,5 godzin choróbsko.

wind wysyp przy ospie trwa 4 dni. Pierwszego dnia pojawia się tylko niewiele kropeczek, co do których nie jesteś pewna, co one oznaczają. Czasem można pomylić z ugryzieniem owada, albo pryszczem. 2 kolejne dni są najgorsze. 4-ty dzień to raczej faza zaognienia wysypu, nowe kropki już prawie się nie pojawiają, a jeśli nawet - są malutkie, nie wypełniają się surowicą i najszybciej znikają.

anetko aż się boję, jak to u nas będzie z tym powrotem do p-kola po wakacjach... Confused
A Michał już ma tę nową panią, tak?
U nas 4 ząbki na wierzchu, piąty tuż pod skórką, ale wyjść nie wychodzi...
Jasio zagorączkował tylko troszkę. W 2 dobie wysypu.


Kurcze, u mnie pms... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mam ochotę komuś przyrżnąć przez łeb...
Nerwy mnie noszą, nie mogę dziś znieść szczebiotu Adasia, który zawsze tak lubię... Wrrrrrrrr... Chciałabym dziś ciszę wokół.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łączę się w bolu z pms Confused Jeszcze Paweł dobitnie przez cały dzień nie spał, marudził, Michał chce żebym była tu i teraz, mąż siedzący w altance i ten upał niemiłosierny wrrr

Łobuz teraz w sierpniu Panie się zmieniają, raz jest jedna np rano, potem przychodzi druga. Staram się dawać Michałka wtedy kiedy są te dwie Pani które on zna, bo ten traeciej wcale nie zna a i tak nic z nią nie mają bo ona pracuje w innym przedszkolu, filii naszego.
Jeszcze jakieś teraz z województwa kontrole nauczycieli, dyrektorki, pracowników i rodzicow. Dlatego też 2-3 razy w tygodniu idzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie zaraz płodne Razz hahaha
wiec pms sobie pojechał.

musicie dac rade bo potem znowu bedzie żal i pretensja do samej siebie że wybuchłyscie bez powodu..

łobuz.. dzis u Zu zobaczyłam własnie takiego pryszczyka z białym punktem w srodku ale wyglada jak zwykły pryszcz od potu,słonca.. (chyba).
raczej nie ospa (tfu))). widziałam "ospową" kropkę u tej dziewczynki co tak martwiłam sie ze Zu zaraziła. u niej wygl jak pogryzienie przez komara. czerwone wokoł i bąbel w srodku.

zobacze jutro jak sie sprawa bedzie miała.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2015 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz to podeśle ci zdjęcia ospowej zuzi od pierwszej kropeczki. Według mnie ospowy bąbelek poznasz odrazu Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group