Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala no ja zawsze mam pod gorke Razz mi jak to sie mowi zawsze wiatr wieje w oczy Razz
wiem ze jest masa dziewczyn ktore idealnie znosza ciaze, ale szkoda ze ja nie zaliczam sie do tego grona.
modle sie aby wreszcie wraz z koncem 1 trymestru wszystko mineło i zebym zaczeła cieszyc sie rosnacym brzucholem.

lala no widzisz, nie ma to jak PL Razz i do lekarza pojdziesz i obłowisz sie zakupami... Wink
no i we srode dowiesz sie co i jak Smile fajnie.. 29tc to juz sporo Smile tez bym chciała byc 20tyg do przodu Smile
a duzo przytyłas??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko mi chyba w brzuch poszlo:)) bo mieszcze sie w te same ciuchy,no oprocz spodni:P i tak nosze ciazowe legginsy,bo sa najwygodniejsze na swiecie:))) buzia mi sie zaokraglila,ale nie jest to jakas masakra,widac,ze jestem w ciazy,ale na szczescie nie uroslaaammm az tak bardzo w szerz:)

No podroz mnie przeraza,tzn nie jest zle,ale musimy dojechac do Edynburga,2.5h autobusem,bo od nas nie ma lotow do Polski :/ i wiadomo to czekanie jest najgorsze...nienawidze tego! i w ogole pomimo,ze moge latac samolotem,to mi sie dluzy strasznie,a to tylko 2h lotu...nudzi mi sie tam:DVery Happy

Bedzie dobrze,3mam kciuki,zeby przeszly Ci te wszystkie dolegliwosci i zebys mogla sie juz cieszyc ciaza tak na maxa:))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny niewiem co mam zrobic, wzielam o 9 duphaston a o 10 zwymiotowalam. brac jeszcze jedna tabletke czy nie? no i znowu zaczelam plamic Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja trzymam kciuki za szybka i sprawna podroz do PL Razz
uwazajcie bo u nas zimno Razz
nie wiem jak u WAS Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dejzi-nie mam pojecia,zadzwon do lekarza i zapytaj!!!
Wind-dzieki:) bede oczywiscie starala sie tu zagladac,a juz na pewbo zajrze jak dowiem sie co i jak u lekarza:))
Tu tez zimno...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala a TY czesto jestes w PL?
jak spedzacie swieta?
z rodzinami czy sami?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi - ja wzięłabym jeszcze jedną, przez godzinę na pewno nie zdążyła się wchłonąć, ale lepiej dowiedz sie u lekarza, tak na przyszłość, co robić w takich sytuacjach!
Wind... a ja od dwóch dni znów mam spokój z mdłościami Razz [/b]
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind-przynajmniej 2 razy w roku staramy sie byc w Polsce:) na zime i lato Smile
Dwa lata temu polecielismy 26ego grudnia i zostalismy na Sylwestra,w zeszlym roku mielismy nie leciec,bo bilety na swieta sa strasznie drogie,ale moja mama musiala nas zobaczyc i nam zaplacila:P taki prezent,wiec pojechalismy na 5 dni,ale podroz straszna byla,bo najtansze bulety byly z glasgow do berlina,wiec najpierw wycieczka do glasgow,potem z berlina do trojmiasta,masakra to byla,takze juz nigdy wiecej tak nie zrobie...

W tym roku to wiadomo mnie ju znikt nie wpuscilby do samolotu:D zresztan ie ryzykowalabym:P a poza tym kasa,linie lotnicze strasznie zarabaiaja na biletach w swieta.
24ego spedzimy z naszymi przyjaciolmi,zreszta w uk sie 24ego nie obchodzi,a 25ego z N rodzina:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam
http://www.biomedical.pl/forum/tutaj-vp126222.html#126222
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Strona 41 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group