Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe, to nie bardzo źle Wink. Chodzi mi o to,że już macica jest na tyle obciążona dzieckiem,że nie chce większego forsowania w postaci długich maratonów, dźwigania zakupów itd. MOżliwe,że już wiązadła dają o sobie znać. Mnie tak brzuch bolał często i nic się nie działo . Lekarz kazał odpoczywać co godzinkę na 10 minut do łózka z nogami podniesionymi na poduszce.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje kochana za odp Smile
no ja juz lepiej sie czuje,leze sobie z komputerkiem,wiec ok,moj N gotuje kolacje,wiec full wypas:)) bede uwazac na siebie:)) abolutnie nie mam zamiaru nic dzwigac itp:*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lala jak byłam w tym tygodniu co ty to tez mi sie wydawalo ze tak mocno kopie Smile poczekaj jeszcze pare tygodniu to poczujesz co to znaczy mocne ruchy, mi sie caly brzuch przelew z lewej na prawa i do gory Smile albo podskakuje bo maly sie rozpycha:)

najgorsze ze bola mnie mega pachwiny(wiezadła) i zebra, juz mi tak macica uciska na zebra i przpone ze coraz trudniej oddychac i siedziec, a lezec tez niewygodnie:)

ale wiem jedno nie ma co sie forsowac tak jak TOsia powiedziala, odpoczywaj duzo, ale troszke ruchu tez nie zaszkodzi. Ja chodze na spacery co prawda slimaczym tempem bo szybko nie dam rady, ale troszke codziennie sie staram dotelinic
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala moze sproboj popukac w brzucholka i dzidzia sie obudzi i zacznie fikac.
nie mowie o tym zeby walic piescia Razz ale delikatnie tu dotknac, tam Smile
nie martw sie!
jestes taka sama panikara jak ja.
eh skoro mowicie ze kasa sie znajdzie to musze w to wierzyc Smile
a jesli bedzie źle to oddam małego do złobka i pojde byle gdzie.. bo innego wyjscia nie mam.
a R nie puszcze za granice.
o nie!
a mnie pobolewa pod zebrami, czuje jakbym zrobila 100 brzuszkow i miala zakwasy Razz a i głowa nie boli!!!!! jupi!!!! oby tak dalej.
dziewczyny a kiedy pojawi sie brzuszek?
my mamy u znajomych wesele w listopadzie..kurcze pewnie juz bedzie widac? czy moge kupic sukienke troche opinajaca czy raczej mam chodzic jak w worku? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind u mnie był brzucholek widoczny pod koniec 3 miesiaca, a tak juz bardzo widoczny kolo 5 Smile teraz sama widzialas jaki jest Smile

Ale polecam mniej opinajaca ale nie worek. Ja kolo 3 miesiaca to czulam ze juz mi sie tak napina brzuch i normalne dzinsy juz mnie gniotly zaczełam nosic te z pasem i bylo o niebo wygodniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,odpoczelam i teraz czuje kopniaczki:)
Doroti- ja wiem,ze te kopniaczki to nic w porownaniu co bedzie za pare tygodni:D

U mnie brzuszek taki konkretny pojawil sie wlasnie w 5 miesiacu Smile
Ja dzinsow nie nosze,legginsy ciazowe to najlepsze wyjscie na swiecie:) rewelka:)) polecam...Smile

Co do sukienki Wind to w czym sie bedziesz dobrze czula:)) poprzymierzaj rozne fasony i zobaczysz w czym najlepiej wygladasz i w czym Ci wygodnie bedzie:)

A moj facet chcial na offshore jechac,a ja sie absolutnie nie zgadzam!! wole juz tak jak jest niz mialabym sama siedziec,nie nienie!!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 8:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile

doroti mam pytanko odnosnie becikowego Razz
nadal mnie to meczy.

hehe
czy te zaswiadczenia musza byc wystawiane tylko i wyłacznie przez lekarza ktory prowadzi ciaze czy moze byc np przez prywatnego gin?
zamierzam chodzic raz tak raz tak.
tylko nie wiem czy to bedzie wazne jak kazde zaswiadczenie bedzie podpisane przez innego gin...
wiesz cos o tym??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale spokojnie napewno ci założą wcześniej karte ciąży wiec to bedzie twoja podstawa do świadczenia Smile Mi karte założył lekarz w 8 tygodniu a tez sie o to martwiłam....i teraz wiem ze niepotrzebnie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doroti wiem ze załoza tylko chodzi mi o to czy nie bedzie potem jakis problemow z becikowym jesli do 10tc wystawi mi np Pan Kowalski, w 2trymestrze : pani Sochacka, a w 3cim znow pojde do Kowalskiego.

czy musze cały czas byc u tego samego lekarza?

rozumiesz?

(nazwiska sa przypadkowe i przykładowe) Razz


aaahaa

umowiłam sie do gin na 7 pazdziernika. to bedzie prawie 7tc wiec chyba odp moment co nie?
jak uwazasz?
teraz nie ma czego isc bo i tak nic nie zobacze a tylko zaczne przezywac... Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind mysle, ze wybralas odpowiedni
Moment na pojscie do lekarza;) ja wlasnie czekam na poranny tzn juz popoludniowy odzew mojego szkraba!!! Rano czulam jak staralam sie jeszcze pospac gdy moj N poszedl do pracy a teraz jestem po sniadaniu i czekam;) 11.30 a ja dopiero po sniadaniu;) sluchajcie spie ost do 11!! Szok;)))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group