Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Saszka



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nynana napisał:
czy podczas ciazy mieliscie problem z zelazem? od kiedy pamietam zawsze mialam bardzo obfite cykle jednak poziom zelaza jak badalam ostatni raz byl wporzadku teraz jednak okazalo sie ze jest go zbyt malo... szukałam troche w internecie i trafilam na chella ferr, pozytywne opinie, jednak zanim zaczne brac chcialam sie upewnic, moze ktos z Was rowniez uzywal tego??

Hej
Ja używałam i jestem bardzo zadowolona. W aptece znajdziesz ChelaFerr który jest stworzony specjalnie dla kobiet w ciąży. Najlepsze jest w nim to że bierzesz tylko jedną tabletkę dziennie oraz - co ważne - nie zakłóca przyswajania się innych witamin.
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki,jak tam u Was?
Ja walcze z moim przeziebieniem,ktore jeszcze w sumie sie nie wyklulo,wiec robie wszystko,zeby nie wzielo mnie na maxa,ale to gardlo to masakra,przestalo bolec,ale jest takie suche,ze ledwo mowie!
Robie sobie paste jajeczna,z majonezem( nie przepadam za jajakami,ale bialko wywale i zjem zoltko z majonezem) bo to podobno pomaga:)

TAk w ogole pod nosem mialam pryszcza,a z grubej rury pojade co tam,ale takiego dziwnego...i boje sie,ze to moze nie jest jednak syfek,tylko cos innego i boje sie,bo przebilam go tydzien temu,nic nie wylecialo...a byl bialy,ze szok...wczoraj znow sie wypelnilo,tylko zielona ropa...i nie wiem co mam myslec,bo trzyma mi sie to juz tak strasznie dlugo i boje sie,ze to moze jakies inne g****....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lizelotka



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 789

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Marki
PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala, a nie możesz tam iść do dermatologa?? kurczę nie wiem co to może być, nigdy mi sie nic takiego nie zdarzyło, ale skoro jest ropa, to może jakiś stan zapalny.

Ja dziś jak na razie bez mdłości Razz cudownie!
_________________


Przyjdzie taki czas, gdy wyda Ci się, że świat jest Twój... Poczujesz wiatr... powiesz...leć wietrzyku, a on Cię poniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie takie dziwne to...bede w Polsce to pojde:) bo w zasadzie zdarzaja sie takie syfki,ale to trwa wyjatkowo dlugo i napelnia sie ropa...dziwne,nigdy mi sie tak nie zdarzylo,zazwyczaj jesli juz,to przebilam i bylo pos prawie a tu sie odnawia...

No to super Lizelotka,moze uda sie bez mdlosci dzis:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lizelotko ja 2 dni miałam spokoj az do dzisiaj.
zupelnie niespodziewanie pobiegłam do WC i zaczeło sie Sad
juz mam tego dosc!
wqrw* mnie to ze nic nie pomaga, zadne zasrane sposoby nie działaja.
do tego mam ogromnaaaaaaaaaaaaa skware na ustach i czuje sie jak jakis potwor :/
poza tym nic mnie nie cieszy, wrecz przeciwnie wszystko mnie denerwuje. kreci mi sie w głowie, i ciagle bym spała. ledwo kuchnie ogarnełam, nie mam sił zwlec sie z łozka.. ehhh moze chorobsko mnie dopada albo chandra jesienna :[
WRRRR
jakis durny dzien mam ;/
ehhhhhhhhhhhhh

lala a ten pryszcz to moze zwykły pryszcz Smile tyle ze stan zapalny jakis miałas.
a do pl lecisz z N czy sama?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind-calkiem mozliwe,ze chandra...chorobsko bierze wszystkich,widzisz ja gardlo...jakies dziwne cos pod nosem...pogoda kiepska....no a Ty jeszcze dodadtkowo te mdlosci i wymioty...
rzadko sie zdarza,ze domowe sposoby dzialaja,tzn tak,na jednych podzialaja,na drugich nie...tak jak na mnie domowe sposoby na przeziebbienie nie dzialaja wcale!!!!!
Masakra!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pełny loozzz Smile ja dzis byłam na kontroli w szpitalu i szyjka zamknieta wiec uff, ale za to pani doktor mi powiedziala ze dzidziol siedzi mi główka centralnie na pecherzu, stad taki silny ucisk w dole brzucha.... no coz Smile nic sie na to nie da poradzic....

nie martwcie sie roznie sie mozemy czuc teraz bo poczatek ciazy kiedy homrony totalnie szaleja nie jest łatwy, przeziebienie w ciazy tez nie pomaga.... a ja z kolei juz sie porodu nie moge doczekac i jest mi juz okropnie ciezko.....


musimy sie jakos trzymac Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to super,ze wszystko ok Doroti Smile)
Poczekaj jeszcze tych pare tygodni Smile ale domyslam sie,ze Ci ciezko...mi jest juz ciezko...
Mi tez chyba dzidzia konkretnie uciska czyms na pecherz,bo latam co chwile i az boliii...wczoraj w nocy przed spaniem poszlam siusiu,zeszlam so sypialni i mowie do mojego N ze musze isc znowu...to jest masakra!

Dodano po 16 godzinach 37 minutach:

Dziewczyny,co tu tak cicho,popisac cos prosze:))) ja nie moglam spac i wstalam bardzo wczesnie...i teraz oczy mi sie zamykaja,ale przetrzymam to jeszcze i moze uda mi sie zdrzemnac,chociaz to watpliwe:P

Moje cos dziwnego kolo nosa zaschnelo,wiec musze sie powstrzymac,zeby nie rozdrapac i mam nadzieje,ze zejdzie i juz nie powroci....

A tak ogolnie to nudyy...jutro jedziemy do Polski,trzeba sie spakowac,a mi sie nie chce,ale na szczescie nie mamy za duzo rzeczy!Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam sie z rana Razz
ja wczoraj tak okropnie sie czułam ze ze złosci az sie popłakałam.. i ulzyło mi tyle ze samopoczucie nadal było kiepskie.
cały dzien mnie mdliło,az do 22, po czym zmeczona zasnełam i dzisiaj jest lepiej.
goraczki nie mam,wiec jest ok. jakis kaszel był ale tez juz zanikł. własnie siedze i jem zupe pieczarkowa.
straszne sa te hormony... ;/ raz jestem wesoła raz wsciekła.
mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepszy dzien.
lala ja juz pytalam sie Razz z N lecisz?
na dlugo??

Doroti jeszcze troszke i synus bedzie z Wami Smile chcesz rodzic z mezem czy sama??

Dodano po 1 minutach:

dziewczyny miałyscie badania na cytomegalie?
ja nie dostałam jego do zrobienia i mysle czy moze na własna reke nie pojsc?...
naczytam sie jak duren a potem panikuje na zapas...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaak,z N...on by sobie nie odpuscil wizyty w Polsce,chociaz ja bym za bardzo tesknila jakbym miala leciec sama:)
Wracamy w nastepna sobote...oj czeka nas szalony czas,bo zakupy,zakupy,zakupy:D wozek bedziemy kupowac:) i jeszcze pewnie jakies ubranka,moze kupimy mi nawet torbe do szpitala,tzn jej zawartosc:) tu oczywiscie tez dostane,ale tak to,bede z mama chodzila na zakupy i ona mi pomoze co i jak:))

musze sie tez w leki zaopatrzyc:) na ewentualne przeziebienia i zatwardzenia:D

no i wizyta u lekarza w srode:)) mam nadzieje,ze wszystko jest oki:))

Oj Wind biedna jestes z tymi Twoimi hormonami,patrz jak to jest,ze niektorych lapie,a niektorych nie,mi sie obeszlo bez humorow,bez strasznych dolegliwosci...no zycie...tak nas natura stworzyla,ze jestesmy inne:)))
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group