Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.6)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala uff to dobrze Smile
oby wszystko było dobrze..
mam tyle znajomych ktore nie doczekały sie maluszka ze az mnie strach ogarnia Sad

a ja o dziwo wstaje o 7. ale za to sen mnie zmaga o 19 Razz

jakie to uczucie jak dzidzia kopie Smile??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind mnie tez to przeraza...dlatego nawet nie chce o tym myslec:(((( dlatego musze przestac sobie wkrecac...lekarze mowia,zdrowa jestes,dziecko zdrowe i to sie liczy!!!!
Mnie wlasnie troche kopie teraz...dziwne uczucie,na poczatku ja to opisywalam jakby ''prad mnie popiescil '' od srodka:))
potem takie laskotki...teraz juz jest mocniej i nie wiem jak to opisac takie pukanie mocne...co bedzie potem to nie wiem:D hihi:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind 7 tydzien jest jak najbardziej odpowiedni Smile juz powinno byc ładnie slychac bicie serduszka:)

Mysle ze to nie ma znaczenia u ilu lekarzy byłas,wazne ze byłas pod kontrola lekarza wogole. Ale moja dobra rada staraj sie chodzic do jednego lekarza bo kazdy lekarz roznie prowadzi ciaze i maja troszke inne zalecenia i moim zdaniem lepiej jak sie chodzi do jednego. Mysle ze nawet na NFZ dasz rade to zrobic tylko sie umawiaj do tego do ktorego zaczniesz chodzic Smile

A wiesz co ruchy dziecka to jest cos niesamowietego:) ja jestem zafascynowana swoim brzuchem i tym co sie teraz dzieje w srodku:) caly brzuch mi faluje a ja czuje cudowne ruchy w srodku czasem takie delikatne przelewanie z boku na bok a czasem jak przywali z nozki to potrafi zabolec:) ale to i tak cudowne:)

Wind zadzwon sobie do Urzedu Miasta w swoim miescie i dowiedz sie czy zmiana lekarza ma znaczenie czy nie. Wiesz jak to jest zawsze najlepiej u zrodła sie dowiadywac:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz nie moge sie doczekac jak mi bedzie brzuch falowal:)) ale to jeszcze pewnie z dobre pare tygodni co? Teraz jest 23 tydzien...na razie dalej czuje kopniaki w dole brzucha,czasem ale rzadko wyzej:))

A ja siedze i mecze teorie na prawko...to jest takie nudne,ze nie moge!!!!Very Happy jeszcze po angielsku,hihi:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja w przyszłym tygodniu jade kupowac z moim mężusiem łóżeczko i wózek i cała reszte wyprawki i wszystkiego co nam bedzie potrzebne:) na wozek i łozeczko czeka sie ok 4 tygodni wiec trzeba to wczesniej zrobic.

Juz sie nie moge doczekac:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wozek kupie w Polsce:) takze jak polece pod koniec pazdziernika to pojdziemy z moim N i z moja mama i kupimy:) wiem mniej wiecej jaki chce,jaka firma,ale musze sie modelom przyjrzec:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jaka firme sobie wybrałas? My zdecydowalismy sie na Jedo 4Fyn Classic. WYdał nam sie najciekawszy, jeden z najlżejszych i ogolnie cenowo tez niezle.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doroti jedo to cudne wózeczki Wink. Ja miałam jedo bartatinę i byłam zachwyciona
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowaliśmy sie na taki kolor. Myslicie ze ladny?



Uploaded with ImageShack.us
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My na emmaljunge :)chce albo granatowy albo czerwony...jak poznam plec to sie zdecyduje:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group