Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia napisał:
ale mozna tylko 1 dziennie,ale i tak biore 2

to bardzo nieodpowiedzialnie. pamietaj ze nie jestes sama. nosisz pod sercem zycie. skoro masz brac 1 to bierz 1dna a jak nie pomaga to wcale nie faszeruj sie tym swinstwem.
pozniej sobie bys nie wybaczyla gdyby przez Twoja zwiekszona dawke cos sie stało dziecku.
przemysl to.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind ale ja pisalam o przeszlosci....nie co robie teraz...napisalam,ze teraz juz nie...nie biore zadnych lekow,bo wiem,ze nie jestem sama,nigdy bym nie wziela!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala napisałas "biore" wiec pomyslałam ze to chodzi o obecna chwile.

ale żeś wytlusciła tekst Razz
spokojnie - ja widze i bez tego Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
A szczególnie lalalunie Very Happy

Oj długo mnie nie było, ale pogoda ładna a brzuch duży ciężko siedzieć przed komputerem.
Widzę że się te nasze zaawansowane ciężaróweczki się obijają Wink
Co tam dziewczyny słychać?? Jak życie w zaawansowanej ciąży leci??

Ja Wam powiem że ja to śpię po 12 godzin na dobę, bóle ( takie jak miesiączkowe ) towarzyszą mi prawie cały czas. Ale zdarzają się już wyraźne skurcze ale jeszcze się nie utrzymują na tyle długo abym jechała
do szpitala Very Happy
Byłam 15go u lekarza i stwierdził że poród w moim wydaniu będzie szybki i żeby udać się do szpitala już przy pierwszych bólach. Ale wolałabym uniknąć fałszywego alarmu. Po za tym nie mogę coś jeść, mała się wyciąga w brzuszku a w gorące dni siedzę przy wiatraku Razz Razz
Jak by coś się działo to napisze...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mmmadzia to Ty juz na "zakrecie" jestes Smile
jeszcze troszke i bedziesz core miała na rekach Smile
ale Ci zazdroszcze Smile
a kiedys tak marudziłas ze ciaza jest "be" Razz
widzisz jak teraz sie zmieniło nastawienie Smile Smile
zycze lekkiego porodu !!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind - wytluscilo mi sie przez przypadek RazzP nie zrobilam tego,zeby podkreslic moja wypowiedz,hehe:PPP no napisalam biore,ale potem napisalam ''teraz oczywiscie nie moge ich brac'' Smile)))

Madzia- dzieki za przywitanie:) widze,ze bole jak na miesiaczke to najbardziej normalny objaw,nawet juz przy koncu Smile))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też dziewczyny mam katar sienny i własnie z nim teraz się meczę ale nie biorę żadnych leków bo nie chce truć Małego Wink

Madzia bóle miesiączkowe tez już Zaczynają mnie wkurzac , no ale jeszcze trochę przede mną Wink Co do spania to ja tradycyjnie o 4 w nocy pobudka i spac nie mogę Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polozna wczoraj mi powiedziala,ze jakas nowscia sa balsamy na alergie,ktore sa bezpieczne dla dzidzi i warto zapytac o nie w aptece:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muśka



Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mmmadzia napisał:
Witam.
A szczególnie lalalunie Very Happy

Oj długo mnie nie było, ale pogoda ładna a brzuch duży ciężko siedzieć przed komputerem.
Widzę że się te nasze zaawansowane ciężaróweczki się obijają Wink
Co tam dziewczyny słychać?? Jak życie w zaawansowanej ciąży leci??

Ja Wam powiem że ja to śpię po 12 godzin na dobę, bóle ( takie jak miesiączkowe ) towarzyszą mi prawie cały czas. Ale zdarzają się już wyraźne skurcze ale jeszcze się nie utrzymują na tyle długo abym jechała
do szpitala Very Happy
Byłam 15go u lekarza i stwierdził że poród w moim wydaniu będzie szybki i żeby udać się do szpitala już przy pierwszych bólach. Ale wolałabym uniknąć fałszywego alarmu. Po za tym nie mogę coś jeść, mała się wyciąga w brzuszku a w gorące dni siedzę przy wiatraku Razz Razz
Jak by coś się działo to napisze...
Pozdrawiam



Z całych sił zaciskam kciuki i życzę powodzenia Very Happy
Oczywiście czekam z niecierpliwością na wieści, że jesteście już RAZEM Very Happy

Dołączam do "pociagających" dziewczyn Mad mnie to nofrmalnie wykańcza katar i kichanie Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patrze ze duzo tutaj alergiczek..
myslicie ze Wasze maluszki tez beda alergikami?
jesli tylko 1dno z rodzicow ma alergie a 2gie jest zupelnie zdrowe to dziecko tez moze byc zdrowe prawda? czy skazane jest na te wieczne łzawienie i kichanie?
kiedy takiemu maluszkowi robi sie testy na obecnosc alergenow?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 5 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group