Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny

Jak tam u Was? moj kolezka maly kopie i sie przewraca az sie caly brzuch rusza.... juz sie nie moge doczekac kolejnej wizyty usg. Na moje nieszczescie strasznie dokuczają mi krzyż i biodra, bolą coraz bardziej już nie wiem jak spac.... no ale coz trzeba jakos wytrzymac Smile

Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!!
Dzis wrocilam z hiszpanii...jestem zmeczona,duzo czekania na lotnisku itp itd...
Pogoda cudowna byla,chociaz zdecydowanie za goraco....ale nie wiem co gorsze,bo tu jest tak zimno,ze masakra:/
Czuje sie dobrze chociaz znow mialam atak tej nerki Sad( 10 min bolu i po sprawie,ale jakiego bolu,masakra,az na wymioty mi sie zbieralo,jak sie powtorzy to pojde do lekarza,jak nie,to wytrzymam do 27ego.
Dzidzia kopie,ale bez przesady...i caly czas na dole brzucha...kiedy poczuje wyzej? zaczynam sie martwic,ze cos za dlugo tylko tam na dole daje czadu....
oczywiscie byly dni paniki,ze w ogole nie kopie....ale dawalo o sobie znac o dziwnych godzinach,no wczoraj w nocy na lotnisku,ja zmeczona,padnieta,a male sie rozbrykalo...

Doroti,no musisz jakos wytrzymac...mnie tez juz coraz czesciej plecy bola!! masakra jakas,czasem nie moge wstac z lozka!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lalalunia czujesz ruchy na dole bo widocznie jest ulozone miednicowo i dlatego tak masz, ja dosc pozno poczułam ruchy u gory a teraz to w calym brzuchu czuje, wczoraj to były takie akrobacje ze jeszcze czegos takiego nie widzialam Smile)

a ja przedwczoraj byłam na pływalni i było mi duzo lepiej, dzis zaczynam zajecia aqua jogi dla kobiet w ciąży, licze na to ze bedzie duzo lepiej z moja kondycja:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 5:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem,ze to nic zlego ze jest ulozone miednicowo?

Zazdroszcze Ci tych klas,u mnie nic takiego nie ma...jak bylam w hiszpanii i plywalam w basenie,czy morzu to czulam sie rewelacyjnie,delikatnie cwiczylam,podskakiwalam,normalnie super...chyba na wlasna reke zaczne chodzic na basen...plywam od dziecka,wiec wiem co i jak,po prostu delikatnie bede sie ruszac:)

A tu zdjecia:) enjoy Smile





_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala ale widoki Smile
hiszpania jest super! mieszkaliscie w jakims domku czy w hotelu?
ja byłam pare lat temu na Majorce.
gdybym mogła to bym tam została na stałe,
klimat jest najlepszy na swiecie Smile nie sądzisz?

a jaki brzucholek juz widoczny Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bylismy na campingu,w domku,super domki,bardzo zadbane i dosc nowoczesne:)))
Pieknie tam jest:))))
Czy moglabym tam mieszkac,hmm...gdybym przyzwyczaila sie do tych upalow to na bank...Smile)) cudo:))))
Cieplutka woda:) rano sniadanko na tarasie...mmm rewelka:))))
oj brzuszek juz widoczny Smile
dzis kupilam sobie juz plaszczyk na jesien/zime,bo w kurtki z zeszlego roku sie nie mieszcze,hihi:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 7:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witamy sie wczesna pora.
nie jestem juz sama Smile bo...



dołączam do Waszego grona.
przyjmiecie mnie? Smile
jestem w szoku bo byłam pewna ze @ znowu nadejdzie a tymczasem to fasolka dawała znaki jak na okres Neutral...
powiedzcie mi kiedy powinnam isc do gin,jakie badania zrobic,czy teraz sama czy da mi skierowanie?

Dodano po 1 minutach:

pomozie młodej matce Razz Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AAAA!!! Gratulacje!!!

Kochana a ile jestes po miesiączce? sadzac po tescie to stezenie HCG juz jest niezle wiec pewnie dobre kilka dni Smile

Idz do lekarza zrobi Ci USG i sprawdzi czy pecherzyk jest w macicy i zleci CI potrzebne badania. Tylko udaj sie od razu do lekarza, który bedzie Cię prowadzi całą ciążę.

Cudowny widok te dwie kreski Very Happy

Daj znac jak sie czujesz i wogole wszystko pisz:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doroti własnie krotko jestem po @ Razz
bo dzisiaj jest 31dc a cykle mam 28dniowe.
nie za wyrazna ta krecha?
oj nie wiem czy dostane sie do gin teraz.
chciałabym isc na nfz a nie prywatnie.
tym bardziej ze jeszcze nic nie widac na usg, i nie chce topic kasy na starcie.
jak sie czuje?
okropnie boli mnie głowa.
szczegolnie noca, do tego stopnia ze drażni mnie swiatło, nakryłabym sie kocem i lezała.
jak jest z lekami w ciazy?
mozna brac cos na bol głowy?
wczoraj robilam okłady bo juz nie mogła wytrzymac.
dzisiaj z rana troche kłuje z prawej strony. czy to minie? Sad

Dodano po 57 sekundach:

doroti napisał:
Tylko udaj sie od razu do lekarza, który bedzie Cię prowadzi całą ciążę.

no własnie...mam swojego gina ale chodze prywatnie..a jak pojde do niej to zaraz karte mi załozy a ja bym chciała na nfz.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 8:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie dowiedziałam o ciąży w 22 dniu cyklu przy 28 dniowym Smile spieszylo mi sie sprawdzic:) kreska była tak blada, że mąż stwierdził,że zwariowałam Smile a ja wiedziałam swoje:)

Kochana możesz brać apap i tylko to.ale jak mozesz narazie to nie bierz nic bo te pierwsze trzy miesiace to jest teraz najwazniejszy okres. Odpoczywaj dużo nie stresuj się i myśl pozytywnie Smile

Spokojnie się umów do ginekologa na NFZ( długie są terminy?). JEsli pojdziesz do swojego to jak jest mądry to ci potwierdzi ciąże a nie założy karty bo nie zakłada się karty ciąży przed zakończeniem 10 tygodnia ciąży. Ale nie musisz iść, jak pojdziesz na NFZ to bedzie już troszke dalej i może już bedzie wiecej widac:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 38, 39, 40  Następny
Strona 39 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group