Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lalalunia, pamiętaj, że przy pierwszym dzieciątku wiele kobiet czuje ruchy dopiero po 20 tygodniu, a Ty już w 18, więc to i tak wcześnie. Jestem pewna, że tu akurat nie ma żadnych powodów do zmartwień. Ja też czułam w 18 tc takie delikatne pukanie, jakby ktoś palcem dotykał - ot i całe ruchy. Ale wyraźnie już rozróżniałam, że to dzidziuś.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak naprawde to ja juz jestem w 21 tyg, patrzac na date ost miesiaczki. Tak przynajmniej sobie obliczylam, bo na usg to zawsze inny tydz mi podaja. Mam nadzieje, ze to moj dzidzius puka i ze sie rozkreci niedlugo i bedw czula to mocniej, a niech nawet boli, ale bede wiedziala , ze to on/ ona Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz rację, usg potwierdzi ruchy. Najlepiej, żeby dzieciątko nie spało i kopało właśnie podczas badania usg, wtedy będziesz miała 100% pewności, że te puknięcia to maluszek. Ja tak właśnie miałam - jak Adaśfikał na obrazie usg - to dokładnie w tym czasie czułam kopniaczki od środka.

Wiesz, ja zawsze liczyłam tygodnie ciąży od ost.miesiączki, bo na usg zawsze wychodzi za każdym razem inaczej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ide na usg w piatek...nawet nie wiesz jak sie denerwuje...po prostu sie boje!!! ale skoro czuje jakies pukniecia,to mam nadzieje,ze wszystko jest ok!!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lala Ty panikaro Smile
przestan przezywac!
wszystko jest w jak najlepszym porzadku.
ponoc pierworodki bardzo pozno wyczuwaja ruchy dziecka.
jak za pare lat zajdziesz w 2ga ciaze to sadze ze bez problemu poczujesz mała fasolke i to o wiele szybciej Smile
a teraz uspokoj sie i mysl o tym ze jestes juz w połowie drogi. skoro do tej pory było ok wiec i do porodu tak bedzie! Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!

Lalalunia ja poczułam tez takie malutke puknięcia w 17 tygodniu, a w 22 dopiero poczułam konkretnego kopniaka, więc spokojnie. Teraz to czasem tak mnie kopie, że ciężko zasnąć.

a ja ostatnio miałam jakieś kłucia mocne w podbrzuszu, pojechałąm do szpitala, żeby sprawdzić, bo się troszke przestraszyłam. Na szczeście wszystko wporządku, a wizyte mam dopiero 1 września. Tylko 2 dni - już niedługo.

Także Lalalunia nie panikuj bo ja nawet teraz mam takie dni kiedy Kubuś słabiej kopie i też się zastanawiam od razu czy wszystko ok. Jak duzo siedze w ciągu dnia to więcej czuje, a jak się duzo ruszam to czasem dopiero wieczorem czuje ruchy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczyny za mile slowa,naprawde:))))
ja czuje cos,ale tak bardzo,bardzo delikatnie...i tylko po jedzeniu,wiec jem duzo,zeby poczuc,hihi:DVery HappyVery Happy
Co do klucia,to mnie tak kluje w spojeniu lonowym,ze masakra!!
ale jestescie kochane laseczki:***
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie kochana niebawem będa to takie szturchańce ,że będziesz prosiła żeby dzidzia poszła spać grzecznie Wink). Moja zaczynała wariować zazwyczaj jak kładłam się do łóżka. No a jak usłyszała szeleszczenie papierka od czekoladki to już był maks...dziwne ale prawdziwe Wink)). Za to przy cukierku mientowym dostawała szału. Bardzo nie lubiła tego smaku i tak mi dawał popalić ,że szybko musiałam zjeść coś słodkiego Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny.
a czy jest mozliwe,zeby male kopalo w plecy? tak w tym miejscu hmm pod zebrami tylko na plecach...poczulam normalnie z 10 takich konretnych pukniec i sie zdziwilam,co to jest?! ale to chyba nie jest mozliwe co?!
widzicie moja paranoje?! boze....przepraszam Was....ale wiem,ze zrozumiecie:***
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 02, 2011 6:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej kochane!!!
Jestem po polowkowym:)
Wszystko jest w porzadku:) chociaz ja jeszcze nie raz zapanikuje Smile
Wszystko na miejscu,ladnie sie rozwija,rusza sie jak szalone,wiec nie mam sie co martwic,jeszcze mnie skopie porzadnie:) zaraz wstawie zdjecia:)) jedno bedzie z kaftanikami,ktore dzis kupilam,bo obiecalam sobie,ze jak wszystko bedzie pieknie ladnie,to kupie cokolwiek:)))
Dziekuje za wsparcie!
buziaki:*

Dodano po 1 minutach:




_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 37 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group