Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pogaduchy o ciąży, jej przebiegu itp. (part.5)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 cykl i juz ciaza?
ale szczesciara Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 5:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope czasem sie ma takie szczescie, mnie sie w sumie tez niezle udalo w drugim cyklu po usunieciu jajowodu....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doroti



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 230

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny!

Co tu taka cisza zapanowała? wszyscy sie wakacjują? Smile

Jak tam u Was? napiszcie cosik Smile

Mój Kubuś kopie jak szalony, coraz mocniej, wrecz ciężko zasnąć ... tu ucisk tm ucisk..... im wiekszy tym mocniej ... ciekawe co bedzie w 7 czy 8 miesiącu.....

a ogolnie to super tylko dusznooooo.....

Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cisza jakas,fakt:))
Ja caly czas czekam na kopniaki,dzis mi sie 18 tydz zaczal,wiec mam nadzieje,ze niedlugo poczuje cos mocniejszego niz pulsowanie w brzuchu:) ostatnio czulam tak jakby pukanie,ale wiecie gdzie? w wcieciu w talii,czy to mozliwe,ze dzidzia tam poplynela? czy to w mojej glowie juz wkrety?Smile hehe:)))
U nas pogoda jesienna...ale za 2.5 tyg czeka mnie Hiszpania:))) no i 2 wrzesnia usg...
pozdrowka:*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!

doroti, ale słodkie maleństwo na zdjęciu 3D!!! Uroczy, zadarty nosek.

wredniaczek, gratulacje!! Kurcze, jeszcze niedawno byłam tu z Wami, a teraz jestem w dziale pogaduchy o maluchach, pamiętajcie, że tam na Was czekam!

zanetka, gratuluję! Oby się dzidzia zdrowo chowała i dawała rodzicom mnóstwo szczęścia! Zapraszam do tematu "pogaduchy o maluchach"!!!

lalalunia, jak tam Twoje bóle głowy? Przeszło już, czy ciągle się męczysz? Ja w 18 tc już czułam zdecydowane kopniaki Adasia, więc u Ciebie pewnie też lada moment! Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lobuz- na szczescie przeszly bole glowy:) odpukac ostatni raz mialam je miesiac temu i na razie spokoj:) dzieki za troske:)
Co do ruchow dzidzi to hmm sama nie wiem...niby cos czuje,ale czy to to? na pewno nie sa to wyrazne kopniaki...czuje po jedzeniu,w dole brzucha ,takie lekkie pukanie...oczywiscie panika dalej...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, lekkie pukanie po jedzeniu i to wcale nie w brzuch, tylko hmmm... jak by to napisać?.. w pochwę, ale od wewnętrznej strony.

Super, że bóle głowy już Cię nie męczą! A panika po co? Laughing Zrelaksuj się, mamuśka! Niedługo będziesz miała małego Szkraba, a uwierz, że przy maleństwie jest o wiele więcej powodów do paniki! Trzeba podejść do wszystkiego ze spokojem, nawet do nowego i nieznanego! No, przynajmniej ze względnym spokojem, bo tak całkiem na spokojnie się nie da! Wink Laughing Laughing
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana,staram sie nie panikowac,ale jak czytam,ze dziewczyny,ktore sa w tym samym tyg co ja albo wczesniej,czuja dzidzie jak mocno kopie,to strach przeze mnie przechodzi...na kazdym usg co bylam dzidzia ruszala sie jak szalona,to czemu nic nie czuje...wiem,nie jestem chudzielcem...ale do jakis ogromow tez nie naleze,ale tluszczyku na brzuchu jest i tylko lekkie pukniecia raz na jakis czas....hmmm Sad

ja jestem pani panikara:D

a domyslam sie,ze jak juz sie dzidzia urodzi,to pamikuje sie o wiele wiecej...
dziekuje za slowa otuchy:*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana, nie każda kobieta odczuwa tak samo ruchy! Niektóre maluszki są bardzo ruchliwe, inne leniwe i malutko się ruszają! Na pewno wszystko jest dobrze!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lalalunia



Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 838

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje:)
w koncu cos czuje...tylko nie tak jakbym chciala...ale wierze,ze wszystko jest ok!Smile chociaz stres robi swoje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następny
Strona 36 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group