Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewucha



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 12:03 pm    Temat postu: pierwsze opakowanie tabletek: ważne pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 tygodnie temu zaczęłam poraz pirewszy brać tabletki antykoncepcyjne. Ginekolog powiedział mi, że podczas pierwszego opakowania może występować plamienie. Ja plamię od czasu skończenia się okresu, czy to jest normalne, żebym cały czas plamiła?... z góry dziękuję za odpowiedzi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
allisca



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm to jest normalne przez pierwsze 2-3 opakowania może pojawić się plamienie nie przejmuj się SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewucha



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kiedy można uprawiać seks bez zadnego innego zabezpieczenia? Po skończeniu pierwszego opakowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najbezpieczniej jest po skonczeniu pierwszego opakowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 12:24 pm    Temat postu: PLAMIENIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wygląda zwykle plamienie?

Jestem pod koniec 3 opakowania tabletek i zaczelam plamic od 3 dni. Przed chwila wstalam i w ubikacji zauwazylam ze to plamienie jest jakies dziwne. Nigdy w zyciu nie mialam plamienia, wiec sie nipokoję. Wygladalo na poczatku normalnie, sluz z normalnie czerwona krwią. Lecz dzisiaj jest tego duzo i jest ciemnobrązowe i ma dziwna konsystencję, jakby to bylo zluszczajace sie samo endometrium :/ sama nie wiem jak to opisac...
nie wiem co sie dzieje, do tego mam jakies obawy ze mam jakiegos polipa? Razz

prosze o porade, pomoc

z gory dzieki :*


P.S. czy mam kontunuowac branie tabletek? i w ogole to sie robi coraz mocniejsze :/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
**Nika**



Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj.
to dziwne że dopiero przy 3 opakowaniu plamisz, na ogól to się zdarza przez pierwsze lub drugie opakowanie. to chyba oznacza że tabletki są źle dobrane. Wydaje mi się że powinnaś kontynuować przyjmowanie pigułek ale wybrać się do lekarza. Być może trzeba będzie zmienić na mocniejsze.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malenka



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 5:48 pm    Temat postu: Krwawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczelam brac tabletki wzielam juz 9 tabletke skaczyl mi sie okres .,,, i za kazdym dniem krwawie ! czy to jest normalne i moge dodac ze kochalam sie z moim facetem . czy to jest normalne ? czy to tak przez te tabletki ? :oops:


------edit by drapaka-------
Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.
Dział " Metody naturalne" nie jest odpowiednim działem na pytania dot. tabletek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
:*kim:*



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 3:50 pm    Temat postu: Plamienie po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczelam brac tabletki anty od pierwszego dnia okresu(tak jak pisalo na ulotce)okres skonczyl mi sie juz tydzien temu jednak mam ciagle plamienie dlaczego tak jest??zle zaczelam brac tabletki??


---edit by Wind_of_hope---
Prosze nie pisac całego postu wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podczas pierwszym miesiecy mozesz plamic... jezeli bedzie to sie powtarzalo albo trwalo dlugo to wybierz sie do ginekologa , byc moze trzeba bedzie zmienic tabletki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z poprzedniczka,ja tak wlasnie mialam jak przyjmowalam cilest i musialam go odstawic,bo zbyt dlugo to trwalo.Tabletki byly zle dobrane,bo teraz biore inne juz 1,5 roku i nic sie zlego nie dzieje.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group