Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lolkaa dopiero zaczełas brac tabsy, wiec to normalna reakcja..z czasem wszystko sie unormuje i bedzie tylko parodniowy okres bez zadnych pozniejszych plamien Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natajla



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli tak Ci przeszkadza to plamnienie idź do apteki i kup wapno w tabletkach. Polecił mi mój ginekolog, jedna tabletka dziennie i plamnienie zniknęło mi po 4 dniach Smile brałam potem jeszcze kilka dni i przeszło - nie wróciło Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o wapno mam to sprobuje Smile
Tak, wiem ze normlane tylko że ja tabletki bralam juz jakies pol roku temu i nic takiego nie mialam!

Dziekuje za wszelkie informacje serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy podczas ciazy tez wystepuje takie plamienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wystepuje parodniowe Smile jesli trwa dłuzej to znak zeby pedzic do gina ,moze grozic poronieniem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli plamienie wystepuje w terminie spodziewanej miesiaczki to nie ozacza to nic zlego,ale jesli jest miedzy spodziewanymi terminami to nalezy jak najszybciej udac sie do lekarza,bo takie plamienia nie powinny miec miejsca podczas ciazy i daja sygnal,ze dzieje sie cos zlego,sama tak mialam i grozilo mi poronienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 2:28 pm    Temat postu: plamienia przy tabletkach anty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Słuchajcie, biorę tabletki Kontracept od ok. 7 miesięcy...
Teraz juz od 2 tabletki dostałam plamienia... taki mocno brązowe z czymś jak skrzepy... dziś jest 21 dzień cyklu i cały czas mam te plamienie, i jest tego sporo.. Co to może być?
Dodam, że w sylwestra nabawiłam się zapalenia pęcherza i biore jakieś leki
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze nie ma dni cyklu przy braniu tabletek anty. rozumiem, że jesteś przy 21 tabletce czy liczysz od dnia dostania krwawienia z odstawienia (co jest bez sensu)?
moim zdaniem opcje są dwie:
- albo tabletki przestały Ci trzymać cykl
- albo dostałaś leki, które obniżają skutecznośc tabletek i stąd to plamienie. jakie leki dostałaś na zapalenie pęcherza?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nolicin i apo-naproxen
ale nie doczytałam sie w ulotkach żadnych info dot. wpływu na inne środki.

Sory, teraz się doliczyłam, że jestem przy 15 tabletce....
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. nolicin CHYBA nie zmniejsza skuteczności, aczkolwiek nie została jego substancja czynna dokładnie pod tym względem przebadana tylko pochodne, więc mogł w sumie mieć wpływ. jeżeli plamienie nie ustanie, to chyba pozostaje wizyta u gina, może rzeczywiście tabsy przestały trzymać cykl, tak się czasem zdarza
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group