Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:*kim:*



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje za odpowiedzi na moje pytanie przynajmniej uspokoilam sie bo juz zaczelam sie obawiac ze cos ze mna nie tak pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po tabletkach mozna piewrsze meisiace krawic.. ale jezeli bedzie sie to powtarzalo caly zcas i co miesiac przez dluzszy czas to musisz sie wybrac do ginekologa bo tabletki moga byc zle dobrane...pozdarwiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze bardzo Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadro



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sa zapwewne uplawy po tabletkach antykoncepcyjnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 12:27 pm    Temat postu: Plamienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od 10 dni przyjmuje hormony i do tej pory po miesiaczce mam plamienia! Na ulotce jest napisane ze moga one występowac przez pierwsze 2 miesiące, ale czy to normlane ze trwaja już tydzien czasu? Nie są one bardzo obfite, ale codziennie musze nosic wkładke higieniczną żeby nie pobrdudzic bielizny. Myslicie ze powinnam iśc do lekarza czy czekac to wizyty ktora mam dopiero za miesiac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10730

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

normalne jak najbardziej. mojej przyjaciółce plamienia utrzymywały sie az 18dni! Confused Shocked ale teraz juz jest ok. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina4536



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to normalne jak twoj organizm zaczyna przyjmowac dodatkowe hormony Smile
ja mialam ok 2 tygodni takie palmienie ale to ustepuje predzej czy pozniej
nie martw sie bo nie ma czym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki ale wlasnie dzis to mi sie pojawił nawet taki mini okres :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10730

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom teraz to zazwyczaj bedziesz miała mini okres Razz. 2-4 dni gora i po sprawie heh Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie o to mi chodzi tylko ze juz po okresie jakies 10 dni dostałam taki mini okres :/
A ja normalnie zawsze mialam 2 gora 3 dni wiec o to to sie nie martwie... Tylko niepokoje sie o to plamienie bo jednak troche tego jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group