Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz... przed czy po ślubie:)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no walsnie, szacunek do samej siebie jest bardzo wazny.... ja zdecydowalam sie na sex tylko wtedy jak wiedzialam ze kocham swojego partnera, bo dla mnie sex = milosc, nie dla mnie jakies tam przygodne znajomosci...

a facet ktory na dwoidzenia powiedzialaby cos takiego to znaczy ze sam byl chamem, nie wartym zainteresowania i wyzszych uczuc i tyle Confused


Ostatnio zmieniony przez pituszka dnia Sro Sty 30, 2008 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z pituszka. Seks musi byc tylko z milosci...inczaej to nie ma sensu.
Powrót do góry
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rowniez zgadzam sie z Pituszka, seks tylko z milosci i gdy jest sie pewnym drugiej osoby, i gdy czuje sie ze naprawde tego sie chce, a nie uprawiac seks bo "wszyscy" tak robia Confused albo ze facet chce dowodu milosci, takiemu nalezy jak najszybciej podziekowac za wspolprace ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lorenka33



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z łazienkii ;p
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przed slubem to zrobilam ;] Very Happy
czy zaluje ? niee bo wiem teraz co biore iz jakimi mozliwosciam Very Happy
hee w sumie zakazany owoc lepiej smakuje ..
ale ten kto nie wiem jak pozniej moze zalowac Wink
trzeba kozystac przed slubem ;p
Smile

hee 22 lipca zareczam sie z chlopakiem Wink

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona!



Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sosnowiec
PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tego nie da się przewidzieć i nie warto planować...Będziecie gotowi to zrobicie nie to nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 8:04 am    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę się pochwalić, że właśnie ze swoją kobietą jesteśmy po "pierwszym razie" Wink, widziałem, że bała się chyba dosyć mocno, ale... powiedziała później "po", że właśnie takiego delikatnego mnie się spodziewała i było super.

P.S. Jeśli są jacyś początkujący, wahający sie to chętnie opowiem o swoich i jej wrażeniach Wink

---edited by Wind_Of_Hope---
Prosze pisac w specjalnym dziale! temat przenosze w odp. miejsce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on a ja byłam pewna ze szalejecie jak króliki Razz a tu suprise i 1wszy raz Smile to dobrze ze jej sie podobało i byłes delikatny. bedzie miala co wspominac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdzia87



Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wam powiem że swój pierwszy raz miałam przed ślubem bo w sumie mam 20 lat i mając faceta którego się kocha nie wytrzymała bym jeszcze z jakieś 7 lat bo wcześniej nie zamierzam się hajtać Smile i po co tracić takie młode lata i tyle energii którą ma sie w sobie na czekanie Razz i jeśli jest się ostrożnym i naprawdę kocha sie swojego faceta to nie ma co czekać Wink ja osobiście bym sie nie umiała powstrzymać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchła



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 7:12 pm    Temat postu: pierwszy raz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zakochałam sie w meszczyznie którego znam tylko z widzenia-tylko z nim chce to zrobić po raz pierwszy,lecz on aktualnie jest w anglii... co mam robić? zwariuje>>> pomóżcie>>> prosze... (mam 18 lat-on 25)

---edited by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczekać aż wróci i pogadać Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group